لعنت به داستایوسکی

دانلود و خرید لعنت به داستایوسکی

۳٫۸ از ۱۷ نظر
۳٫۸ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود   لعنت به داستایوسکی  نوشته  عتیق رحیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

taravat
هر وقت به زبان زیبا و اصیل فارسی دری، یعنی زبان اصلی این کتاب منتشر حتما می‌خرم ، ستاره پایین به علت ترجمه از انگلیسی یک کتاب فارسی دری به فارسی!
-sad-
به زبان مادری یک کشور توهین نکنید همانطور که اگربه زبان فارسی شما توهین کنند ،هر کشوری زبان خاص خودش را دارد وتلفظ آن ها هم باهم فرق دارد مثلا یکی به زبان شما بگه فارسی مارسی 😐😐 درضمن من فقط یازده سال دارم و این حرف هارا به شما می زنم واقعا خجالت داره 😔😞😞
ramtin
درست می فرمایید انگار ا از زبان انگلیسی به فارسی دری وری ترجمه کردند.
امیر هاشمی مقدم
واقعا. نویسنده هم شاکی شد از نشر ثالث و مترجم. حتی در رسانه‌ها هم این رفتار عجیب نثر ثالث (در ترجمه یک کتاب از فارسی دری افغانستان به فارسی ایران) خیلی سر و صدا کرد، اما کسی اهمیت نداد. کسب پول گویا برای برخی مهمتر است از اخلاقی رفتار کردن. من هم به دیگران سفارش می‌کنم اصل این کتاب را در نمایشگاه کتاب تهران از ناشران افغانستانی بخرند.
مهدی
توی نمایشگاه کتاب امسال با ناشر افغانستانیش صحبت کردم، کتابو ۱۷ تومن می فروخت. یعنی کتاب ترجمه شده اون ور مرز و رد شده به این ور مرز، اونم به پول افغانستان نه ایران، ۱۷ تومن. چطور نسخه اندرویدیش ۱۰ تومن میشه؟ رمان فضای خوبی از کابل نشون میده.
فرزاد
داستانی بر پایه جنایت و مکافات داستایوسکی است نویسنده در صدد طرح کردن موضوعی است برای مقایسه قتلی که رسول (شخصیت اصلی داستان) انجام داده و قتل های گسترده ای که توسط جنگاوران در افغانستان صورت میگیرد. داستان تشریح حال خود رسول از قول خودش میباشد. خیلی از ابهامات تا آخر رفع نمی شود و نتایج حاصل شده از اتفاقات داستان از نظر بنده خیلی قابل درک و باور نیست
helia_rabanizade
ولی به نظر من اسمش هم جالبه.امیدوارم کتاب خوبی باشه
فریبا
بسیار زیبا آلام بشریت را به تصویر کشیده
mohamad sabzian
لذت بردم از نگاه ضد ایدئولوژیک قهرمان داستان.قهرمان اخلاقیِ داستان.یک شخصیت انقلابی.که من در رمانهای امروزین ایران نمی بینم.کسی که ظلم را نمیپذیرد و تا پای مرگ بر سر عقایدش می ایستد.نقطه ی کور رمان فارسی امروز.چقدر دلم می خواست این کتاب درباره ی ایران و از یک نویسنده ی ایرانی نوشته میشد.
saba
این کتاب عالیه، توصیفات قشنگی از احوال و افکار انسان داره
کاکتوس
کتابی فوقالعاده برای کتابی از یک نویسنده ی ایرانی به اسمش توجه زیادی نکنید کتابه قشنگیست
0
mehran
اسمه کتاب اصلا جالب نیست خودشم فکر نکنم
0
سین.ز
بنده خدا داستایوسکی!
Dana far
داستایفسکی درسته
صفحه قبل۱۲صفحه بعد