زنگ‌ها برای که به‌صدا درمی‌آید

دانلود و خرید زنگ‌ها برای که به‌صدا درمی‌آید

۴٫۲ از ۹ نظر
۴٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   زنگ‌ها برای که به‌صدا درمی‌آید  نوشته  ارنست همینگوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
ارنست همینگوی نویسنده شوریده سر، ماجراجو و جهان وطن آمریکایی، کم اثر مهم خلق نکرده است. زنگ ها برای که به صدا در می آید شرح جنگ داخلی اسپانیاست، جنگی که خود همینگوی هم آن را تجربه کرده است. اصولا اسپانیا بستر بسیاری از داستان‌های همینگوی است. در این کتاب همینگوی تصویری زنده، تکان دهنده و واقع‌گرا از جنگ ارائه می‌دهد. اما در بطن کشت و کشتار و خونریزی او زیباترین جلوه‌های زندگی بشری یعنی عشقی را روایت می‌کند که بس زیبا و انسانی است و به همین دلیل این اثر همینگوی بی تردید جزو آثار جاویدان ادبیات جهان است به گونه‌ای که مورد توجه هنر سینما نیز قرار گرفته است و فیلمی بس زیبا از آن ساخته شده است.
حسین محمدی
ترجمه بی نظیر بود. کتاب همه بدون حذفیات مربوط به سانسور است.(البته این نظر خودم بود اگر فصل شش رو بخونید متوجه می شید)
بهزاد
ترجمه با متن اصلی خیلی فرق داره.
0
محمد تهرانی
به نظرم این ترجمه بیشتر ساده نویسی از این کتاب هست. من شخصا ترجمه آقای سلیمی رو به نوشته اصلی و ضرب آهنگهای شعرگونه همینگوی، نزدیکتر و وفادار تر میدونم. به نظر من اگر دوست دارید فقط از داستان لذت ببرید همین ترجمه رو بگیرید چون ساده شده است. ولی اگر مایلید از نثر شعرگونه همینگوی لذت ببرید، ترجمه آقای سلیمی.
صفحه قبل۱صفحه بعد