با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ٖخرده‌ عادت‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی ٖخرده‌ عادت‌ها

عادت‌های کوچک‌تر، نتایج بزرگ‌تر

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ٖخرده‌ عادت‌ها  نوشته  استفن گایز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ٖخرده‌ عادت‌ها

خرده‌عادت‌ها اثر اِستِفِن گایز کتابی درباره عادت‌های کوک و نقش تعیین‌کننده آنها در رسیدن به نتایج بزرگ است.

درباره کتاب صوتی خرده‌ عادت‌ها

خرده عادت‌‌ها منطق روشی خلاقانه برای رسیدن به اهداف را توضیح می‌دهد. انگیزه و هدف لزوما با خود موفقیت به همراه نمی‌آورند؛ بلکه، عادات کوچک هستند که با تکرار هر روزه شما را در مسیر درست قرار می‌دهند. با این راهنمایی‌ها جهت دادن به قدرت آن‌ها را بیاموزید.

علم خرده عادت‌ها نتایج ناپایدار و قابل پیش‌بینی بیشتر استراتژی‌های محبوب رشد شخصی را نشان می‌دهد، و به ما می‌گوید چرا خرده عادت‌ها پایدار هستند. خرده عادت رفتار کوچک مثبتی است که شما خود را موظف به انجام روزانه آنها می‌کنید؛ یک خرده عادت کوچک‌تر از آن است که شکست بخورد و به همین دلیل سختیِ زیادی ندارد، به طرز فریبنده‌ای قدرتمند است و استراتژی بزرگتر عادت‌ساز است. خرده عادت‌ها به شما کمک می‌کنند تا زندگی‌تان را از زندگی ۹۹ درصد آدم‌هایی که در این سیاره زندگی می‌کنند متفاوت بسازید.

مردم معمولا فکر می‌کنند خودشان دلیل نرسیدن به تغییری پایدار است؛ اما آنها مشکلی ندارند، بلکه استراتژی آنها مشکل دارد. شما می‌توانید بدون احساس گناه، ترسیدن و شکست متوالی با استراتژی‌هایی همچون نتیجه‌گیری از "انگیزه‌بخشی" یا حتی "فقط انجامش بده" به چیزهای بزرگی دست پیدا کنید. برای اینکه تغییرات‌تان پایدار باشند، شما باید جنگیدن با مغز خود را متوقف کنید. وقتی شما شروع می‌کنید با قوانین مغزتان کار کنید، خرد عادت‌ها به شما یاد خواهند داد، چطورایجاد تغییرات پایدار آنقدر هم سخت نخواهد بود.

کمک به شما برای اضافه کردنِ عادتی پایدار و سالم به زندگی‌تان هدف نهایی این کتاب است.

 شنیدن کتاب خرده عادت ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
reza.r
۱۴۰۰/۰۳/۲۶

یک نسخه صوتی دیگه هم توی طاقچه هست که خیلی بد و ناواضح بود(حداقل فایل نمونش) در حالی که این نسخه گوینده خیلی با صدای خوب و واضح خوندن و کتابم که عالیه و مثل سایر کتاب های خودیاری انگیزشی

- بیشتر
mahsa
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

کتاب بسیار کاربردی و مفیدی بود و برای رسیدن به اهداف راه حل خوبی را ارائه داده👌

کاربر ۲۷۸۶۵۷۳
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

به نظر من کتاب خوبی بود و نیازه که هرکسی که میخواد عاداتشو تغییر بده، حتما بشنوه‌تش💙

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۶٫۶ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۶٫۶ مگابایت