با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دگرگونی زندگی با جادوی نظم

دانلود و خرید کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم  نوشته  ماری کندو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

دگرگونی زندگی با جادوی نظم اثری از ماری کندو است که با ترجمه مهدی قراچه‌داغی و صدای فروغ بهرامی می‌‌شنوید.

 درباره کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

نظم یک جادو است. ماری کندو در این کتاب به شما ثابت می‌کند که با جادوی نظم چگونه می‌توانید کیفیت کار و زندگی خود را صد درصد بهبود ببخشید. او در این کتاب پرده از راز نظم‌بخشی واقعی به امور زندگی برمی‌دارد. او به شما می‌آموزد که چگونه برای همیشه یک مکان مرتب و منظم داشته باشید و بدون این که هر روز و هر هفته خود را خسته و فرسوده کنید، به کارهایتان برسید. این اثر کتابی است که همه باید حداقل یکبار در زندگی آن را بخوانند یا بشنوند. 

 شنیدن کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر شما هم از ان دسته هستید که هواره می‌کوشند که یک زندگی مرتب و منظم داشته باشند، اما موفق نمی‌شوند. اگر نبودن نظم ذهن و اعصابتان را بهم می‌ریزد و نمی‌توانید بر کارهای روزانه خود تمرکز کنید و اگر نظم برایتان خیلی مهم است، از راهنمایی‌های ماری کندو در کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم استفاده کنید تا ذهنی آرام‌تر و زندگی‌ای منظم‌تر داشته باشید.

درباره ماری کندو

 ماری کندو پژوهشگر و مشاور پاکسازی و اهل ژاپن است. او در دانشگاه توکیو درس خوانده و از مشاوران معروف حوزه نظم در دنیا است.

 کندو از زمان کودکی فهمید که علاقه وافری به نظم دارد و تصمیم گرفت علاقه‌اش را دنبال کند و در نهایت روش به نام «کن ماری» را ابداع کرد. که نتیجه تحولات خودش در زندگی بود.

 او کتاب‌های زیادی درباره نظم و تاثیر آن در زندگی نوشته و توانسته جایگاهی ممتاز در میان نویسندگان هم وطنش در حوزه موفقیت کسب کند. او در حال حاضر با فرزندان و همسرش در آمریکا زندگی می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۹٫۰ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۹٫۰ مگابایت