با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رمز اعتماد به نفس

دانلود و خرید کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس نوشته باربارا دی‌ انجلس است. کتاب رمز اعتماد به نفس با صدای مصطفی طالبیان مقدم منتشر شده است در این کتاب صوتی مسائل مختلفی که باعث می شود اعتماد به نفس شما کاسته شود و همیشه مشکل اعتماد به نفس داشته باشید صحبت می شود . از ترس از فقیر شدن می گوید از امنیت عاطفی و موارد دیگر که تمام آنها باعث می شود اعتماد به نفس خود را از دست بدهیم.

درباره کتاب رمز اعتماد به نفس

عدم امنیت عاطفی عبارت است از احساس پریشانی و نگرانی عمومی که اغلب در افرادی دیده می‌شود که خود را نالایق، حقیر، و بی عرضه می‌انگارد. عدم اعتماد به نفس و خود کم بینی، عامل ترس ایجاد ترس در فرد می‌شود تا جایی که هر گفته با عمل خود را زیر سوال برده، و آن را ناسنجیده و نامناسب تصور می کند. در پی هر حرف یا اقدامی در خود احساس شرم ساری، ندامت، پریشانی و اضطراب کرده و از جمع می‌گریزد. بسته به شدت و ضعف این احساس بعید نیست شخص در دل آرزو کند ای کاش به کره دیگری پرتاب شود تا مدتی از انظار دور بماند.

بدون اعتماد به نفس، همواره گرفتار آرزوهای تحقق‌نیافته هستیم و آن‌قدر در ذهنمان به دنبال عذر و بهانه می‌گردیم تا بالاخره نسبت به آن بی‌تفاوت می‌شویم. این موضوع می‌تواند فرسایشی، ناامیدکننده و ملال‌آور باشد. چه شاغل باشیم یا نه و چه به دنبال یک شغل عالی باشیم یا یک شغل پاره‌وقت، بهتر نیست بتوانیم بر اضطراب انجام نشدن کارهایی که بر خلاف میلمان تنها به دلیل کمبود اعتماد به نفس موفق به انجامشان نشده‌ایم، غلبه کنیم.

این کتاب به شما کمک می‌کند بر اضطرابتان پیروز شوید و بتوانید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. 

شنیدن کتاب رمز اعتماد به نفس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم.  

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۲ مگابایت