با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حافظه نامحدود

دانلود و خرید کتاب صوتی حافظه نامحدود

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حافظه نامحدود  نوشته  کوین هرسلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی حافظه نامحدود

کتاب حافظه نامحدود نوشته کوین هرسلی است که صدای مصطفی طالبیان مقدم منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد  خیلی راحت، سریع و مفید همه چیز را یاد بگیرید و به یاد آورید. کتاب حافظه نامحدود زندگی شما را تغییر می دهد.

درباره کتاب حافظه نامحدود

اگر علاقه دارید حافظه خود را ارزیابی و بدانید در چه حدی است و چرا دچار فراموشی مطالب یا اسم یا دروس درسی خود سر جلسه امتحان می‌شوید!

دوست دارید هر چیزی را که دوست دارید به خاطر بیاورید؟ نکته جالب توجه اینجاست که به صورت طبیعی چیزی به نام حافظه ضعیف وجود ندارد همه ما چیزی را به می‌آوریم که اراده می‌کنیم. در‌ این کتاب صوتی کوین هرسلی سعی دارد با تکنیک های ساده اما کارآمد حافظه ما را تقویت کند و مشکلات مربوط به حافظه ما را برطرف سازد.

کوین هرسلی مبتکر مفهوم پلن ذهنی بوده و یک نویسنده سرشناس بین المللی در در زمینه یادگیری و تقویت حافظه است. وی برگزار کننده سخنرانی های مختلف در سراسر دنیا بوده است.

شنیدن کتاب حافظه نامحدود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر در زندگی به دنبال تقویت حافظه خود هستید این کتاب را از دست ندهید چون مانند یک راهنما شما را برای تقویت حافظه هدایت می‌کند. 

درباره کوین هورسلی

بیش از سال است که کوین هورسلی ذهن، حافظه و ظرفیت آن‌ها را تحلیل می‌کند. او از معدود افرادی در سراسر جهان است که عنوان «استاد بزرگ بین‌المللی حافظه» را از آن خود کرده است. او مدال‌آور قهرمانی جهان حافظه است و دوبار رکورد جهانی آزمون‌های حافظه اورست را گرفته است. کوین چهار کتاب نوشته و با همکاری مؤسسه بازی‌های جدی در پردیس دانشگاه شمال غربی وال، بازی رومیزی زمان‌ها را طراحی کرده است.

کوین سخنران بین‌المللی است و به سازمان‌ها در ارتقای یادگیری، انگیزه، خلاقیت و تفکر کمک می‌کند.

بخشی کتاب صوتی حافظه نامحدود

بسته به موقعیت، راحت ترین راه آشنایی با نام یک فرد، می‌تواند تبادل کارت ویزیت باشد در ژاپن رسم بر این است که افراد در اولین ملاقات، کارت ویزیت خود را به یکدیگر می‌دهند و در تمام طول جلسه آن را در جایی که جلوی دیدشان باشد قرار می‌دهند . این کار نشانه احترام متقابل است و این مزیت را نیز دارد که نام فرد و احیانآ عناوین او به صورت واضح و روشن جلوی چشم فرد قرارداد.

قواعد را معکوس کنید:

شما می توانید با معکوس کردن تمام آن چیزهایی که تا کنون شنیده اید به دیگران کمک کنید تا آنها نیز شما را به خوبی به خاطر بسپارید. نام خود را تکرار کنید، در مورد ریشه و تاریخچه نام و اسم فامیلتان صحبت کنید، کارت ویزیت خود را به آنها بدهید و به آنها کمک کنید تا بتوانید بهتر شما را به دیگران معرفی کنید.

صبور باشید :

برای آشنایی افراد جدید با کسب اطلاعات تازه هیچوقت عجله نکنید. عجله و اضطراب می تواند باعت فراموش کردن چهره های جدید شود. سعی کنید در ابتدا به دنبال موضوعی برای بازکردن سر صحبت با فرد مقابل باشید تا مغز شما برای استخراج و تحلیل دادههای جدید فرصت کافی داسته باشد. این کار باعث می شود که روند مکالمه  دو طرفه ارام تر و تبادل اطلاعات فیمابین منطقی‌تر شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۹٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۹٫۴ مگابایت