با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن)

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن)  نوشته  تامارا لویت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن)

کتاب صوتی مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن) نوشته تامارا لویت است که با ترجمه و صدای رامونا شاه منتشر شده است. کتاب صوتی مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن) به شما کمک می‌کند از استرس دور شوید و به آرامش برسید.

درباره کتاب مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن)

باید بدانید که سازمان بهداشت جهانی، از استرس و ناآرامی ذهنی به عنوان بیماری همه‌گیر یا همان اپیدمی قرن ۲۱ نام برده است. به همین دلیل، مراکز تحقیقاتی و پزشکی در سطح جهان در حال تحقیق برای پیدا کردن راه حل کاهش استرس هستند و در این میان، مدیتیشن به عنوان یکی از بهترین راهکارها شناخته شده است.

بیشتر تمرین‌های مدیتیشن بدون نیاز به محیا کردن شرایط مکانی و جزئیات خاص، می‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاه انجام دهید و اتفاقا آرامش را خیلی زود تجربه کنید!

این کتاب به شما کمک می‌کند در هفت روز و با هفت تمرین به نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید و آرامش ذهنی‌تان را برگردانید. کتاب مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن) کوتاه و کاربردی است و شما را در میان سیل اخبار منفی و اتفاقات ناگوار به آرامش می‌رساند.

شنیدن کتاب مدیریت استرس در هفت روز (با کمک مدیتیشن) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی آرام پیشنهاد می‌‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۲٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۲٫۲ مگابایت