با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حنظله یعنی سیب تلخ

دانلود و خرید کتاب صوتی حنظله یعنی سیب تلخ

یادداشتی درباره فیلم «بهشت حتما همین است»

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حنظله یعنی سیب تلخ  نوشته  مازیار فکری ارشاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حنظله یعنی سیب تلخ

مقاله صوتی حنظله یعنی سیب تلخ نوشته ماریا فکری ارشاد است که با صدای بهزاد برزیگر منتشر شده است. این مقاله یادداشتی درباره فیلم «بهشت حتما همین است» است.

حنظله یعنی سیب تلخ یکی از مقالات حوزه سینما رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی حنظله یعنی سیب تلخ

الیا سلیمان، فیلمساز فلسطینی الاصل، در فیلم تازه‌اش به عنوان «بهشت حتما همین است» به نقد سنت در گهواره سنت (سرزمین فلسطین) دست زده است. فیلمی کم دیالوگ و مملو از قطعات گوناگون موسیقی فولکلور که با نگاهی جامعه‌شناسانه برگزیده شده‌اند؛ اما داستان فیلم به ناصریه محدود نمی‌شود و به پاریس و نیویورک نیز کشیده می‌شود. در این یادداشت صوتی، بررسی این فیلم را خواهید شنید.

حنظله، شخصیت ثابت کاریکاتورهای ناجی العلی، کاریکاتوریست مشهور فلسطینی است که در خیابانی در لندن ترور شد. حنظله، همان کودک ده ساله است که همیشه پشت به تصویر دارد و دست‌هایش را پشت کمر قلاب کرده است.

شنیدن مقاله حنظله یعنی سیب تلخ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مقاله را به تمام علاقه‌مندان به سینما پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۴ مگابایت