با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبران بزرگ رشد می‌کنند

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبران بزرگ رشد می‌کنند

تبدیل شدن به رهبری برای تمام عمر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهبران بزرگ رشد می‌کنند  نوشته  کن بلانچارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهبران بزرگ رشد می‌کنند

کتاب رهبران بزرگ رشد می‌کنند اثری از کن بلانچارد و مارک میلر دو کارآفرین و مدیر موفق و مشهور است. این کتاب به شما می‌گوید چگونه تبدیل شدن به رهبری برای تمام عمر شوید.

درباره کتاب صوتی رهبران بزرگ رشد می‌کنند

رشد برای یک رهبر، مثل اکسیژن برای یک غواص است: بدون آن، مرگ حتمی است. بدون رشد، شاید بصورت فیزیکی از بین نروید اما نفوذ شما از بین می‌رود و به مرور زمان حتی ممکن است بخت خود برای رسیدن به رهبری را بطور کامل از دست بدهید.

رهبران موفق، هرگز به موفقیت‌های گذشته‌شان دل خوش نمی‌کنند. رهبری کردن باید یک فرایند زنده و پویا باشد و مسیر رسیدن به افزایش نفوذ، تاثیرگذاری، و موفقیت برای یک رهبر، به وسیلۀ رشد فردی او هموار می‌گردد. ظرفیت ما برای رشد، تعیین کننده ظرفیت ما برای رهبری کردن است. به همین سادگی.

کتاب رهبران بزرگ رشد می‌کنند خیلی دقیق به رهبران و مشتاقان رهبری کردن، نشان می‌دهد که بر چه حوزه‌هایی باید تمرکز داشته باشند تا بتوانند در طول زندگی خود، موثر و بهره‌ور باشند.

در ابتدای کتاب، دبی بروستر که خود یک رهبر موفق است، تبدیل به راهنمایی برای مدیر تازه‌کاری برای بلیک می‌شود. دبی به بلیک می‌آموزد اینکه من و تو چه قدر خوب خدمت کنیم، بستگی به تصمیم ما برای رشد کردن یا رشد نکردن دارد. آیا تو رهبری خواهی شد که همیشه آماده روبرو شدن با چالش بعدیست؟ یا رهبری خواهی شد که سعی می‌کند راه حل‌های دیروز را برای مشکلات امروز بکار ببرد؟ مورد دوم، در نهایت به شکست می‌انجامد. تفاوت در کجاست؟

تصمیم برای رشد. نه یک تصمیم کوتاه مدت بلکه تصمیمی برای رشد در تمام طول مسیر شغلی و تمام زندگی. این تصمیم، بازی را به نفع رهبران تغییر می‌دهد. دبی در طی چند هفته، روشن می‌کند که این تصمیم از نظر عملی چه معنایی دارد. او و بلیک، به کاوش چهار مسیر می‌پردازند که رهبران برای رشد کردن باید از آن‌ها عبور کنند؛ چه در شغل و چه در زندگی شخصیشان زیرا شخصیت شما بعنوان یک رهبر در پیوندی ناگسستنی با شخصیت شما بعنوان یک انسان است. چه یک مدیرعامل باشید و چه یک کارمند تازه‌وارد، این کتاب الهام‌بخش شما خواهد شد تا تاملی بر زندگی خود داشته باشید و یک برنامه رشد منحصر به فرد و بلند مدت برای خود طراحی کنید که نه تنها شما را به یک موفقیت شغلی دنباله‌دار رهنمون می‌کند بلکه کامیابی در زندگی شخصی را نیز برایتان به ارمغان خواهد آورد.

شنیدن کتاب رهبران بزرگ رشد می‌کنند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مدیردان نوپا و تازه‌کار مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۲٫۳ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۲٫۳ مگابایت