با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت اراده

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت اراده

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت اراده  نوشته  پل ژاگو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت اراده

کتاب صوتی قدرت اراده نوشته پل ژاگو است که با ترجمه ایرج مهربان و صدای تایماز رضوانی منتشر شده است. کتاب صوتی قدرت اراده به شما نشان می‌دهد چطور در زندگی موفق باشید و از پس مشکلات بربیایید. این کتاب حتی برای نوجوانان هم کتابی کاربردی است.

درباره کتاب قدرت اراده

بخش اول کتاب «آمادگی برای پرورش» نام دارد که در آن نویسنده به تقابل خستگی‌ها، تنبلی‌ها و کلافگی‌هایی که ما را از رویاها‌ی‌مان دور می‌کند با عزم و اراده حقیقی می‌پردازد، او توضیح می‌دهد یک اراده‌ تربیت شده می‌تواند راه رسیدن به هر چیزی که می‌خواهیم را ممکن کند. همچنین توضیح می‌دهد که برای رسیدن به اراده‌ای پولادین، انرژی داشتن بسیار مهم است و در آغاز راه نباید اسیر خستگی شد.

بخش دوم کتاب«چگونه بر خود حاکم شوید» نام دارد، این بخش به موضوع اهمیت و تاثیر مسائل متفاوت بر جسم‌ است. در این فصل از نقش اساسی تغذیه و ورزش گفته می‌شود؛ چرا که برنامه‌ سالم و دقیق غذایی باعث سلامت روح و جسم می‌شود و به شما کمک می‌کند تا با اراده‌ تصمیم بگیرید.

پل ژاگو اعتقاد دارد که اگر عاداتی نادرست داریم باید برای برطرف کردن آن‌ها تلاش کنیم هر چند این عادات در طول ماه‌ها یا سال‌ها شکل گرفته‌اند اما با پشتکار با احساسات ناراحت کننده مقابله کنید و آن‌ها را زودگذر تصور کنید و با مبارزه عادت‌های درست را جایگزین کنید.

بخش سوم کتاب «چگونه به اطمینان کامل دست یابیم» نام دارد نویسنده تلاش می‌کند تا «اندیشه‌ اطمینان به خود» را برای شما واقعی کند و برای این کار چند تمرین مفید دارد تا افراد با کمک آن‌ بتوانند به آزادی کامل در سخن گفتن و عمل کردن برسند.

بخش چهارم «چگونه سرنوشت را در اختیار بگیریم» است. این بخش به به تلاش برای تغییر خودتان اختصاص دارد. نویسنده اعتقاد دارد تغییر فردی اولین و مهم‌ترین قدم برای تغییر سرنوشت است.

«منابع عظیم انرژی» فصل پنجم کتاب قدرت اراده است. در این فصل با تمرین‌هایی که نویسنده به شما یاد می‌دهد انرژی‌های لازم برای حرکت به سوی داشتن اراده‌ قوی را به دست می‌آورید. در این فصل از اهمیت تمرکز گفته می‌شود و چند روش مختلف ارائه می‌شود که در رویارویی با خبری بد و یا در شرایط سخت از آن‌ها استفاده کنید و شرایط را آن طور که می‌خواهید کنترل کنید.

فصل ششم «قدرت مستقیم اراده بر بدن» است و تاثیر اراده بر اعضای مختلف بدن و ماهیچه‌های بدن را شرح می‌دهد. او در این فصل به شما یاد می‌دهد چطور زمان بیماری بتوانید به آرامش برسید.

هفتم «قدرت مستقیم اراده بر دیگران» است، ابتدا نویسنده تاریخچه‌ قدرت اراده گفته است و پس از آن به تاثیر افراد مختلف بر اعمال و رفتار ما اشاره می‌شود.

هشت با نام « تاثیر اراده بر سرنوشت» به ما یاد می‌دهد فقط باید در آرزوی رسیدن به آن چیزی باشیم که می‌خواهیم و فکر خود را روی آن متمرکز کنیم چون یک هدف واحد داشتن بسیار موفقیت‌آمیزتر است. فکر و ذهن درست تاثیر غیرمستقیم بر سرنوشت دارد و ما هدایت آن به آرزوهایمان می‌رسیم.

«چگونه عمل کنیم» فصل نهم کتاب است که با یک سوال مهم آغاز می‌شود: آیا می‌خواهید به نتیجه برسید؟ این فصل برای کسانی است که به دنبال یک راه سریع برای رسیدن به آرزوهایشان هستند.

فصل دهم کتاب قدرت اراده «چگونه در برابر ضعف‌ها، ناتوانی‌ها و اهمال واکنش نشان دهیم» است. این فصل سعی دارد ناتوانی‌ها را کنار بزند.

شنیدن کتاب قدرت اراده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

درباره پل ژاگو

پل کلمان ژاگو در متولد سال ۱۸۸۹. او تمام عمر عاشق پاریس بود و در همین شهر هم زندگی کرد تا سال ۱۹۶۲ درگذشت. ژاگو در دوران جوانی با شخصی به نام دکتر دورویل که متخصص هیپنوتیزم بود، آشنا شد و به عنوان دستیار شروع به کار کرد. او تحصیلات دانشگاهی‌ را ادامه نداد و در کنار استادش دورویل به عنوان همکار فعالیت کرد. ژاگو در زندگی‌اش مطالعه‌ زیادی در زمینه‌ روانشناسی انجام داد و با استفاده از تجربیات خودش در حوزه‌ درمان و خودشناسی، کتاب‌های تاثیرگذاری نوشت. ژاگو ساده زندگی می‌کرد و هرگز راه زندگی‌اش را تغییر نداد و تا پایان عمر به مطالعه‌ و یادگیری ادامه داد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۲۷۵۱۲۵
۱۴۰۰/۰۳/۲۰

من فصل اولش رو گوش دادم و بشدت لذت بردم تقریبا یه نصف روز وقتم رو گرفت.از بس مسائل جذاب داشت و من لازم دیدم بنویسم ...بسیار حالم خوب شد سپاس

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۶ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۰٫۹ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۰٫۹ مگابایت