با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟

دانلود و خرید کتاب صوتی رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟

لامسه زبان ظریفی است که نقشی حیاتی در پیوند زدن ما به دنیا دارد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟  نوشته  لورا کروسیانلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟

مقاله رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟ نوشته لورا کروسیانلی است که با صدای فرناز مرکباتی منتشر شده است. رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟ یکی از مقالات روان‌شناسی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟

وقتی بزرگ می‌‌شویم، یکی از اساسی‌ترین چیزهایی که از دست می‌دهیم، لمس‌شدن است. نوزادان ساعت‌های زیادی از شبانه‌روز را در بغل مادر یا نزدیکانشان سپری می‌کنند. بچه‌ها مرتباً به آغوش کشیده و بوسیده می‌شوند. اما هر چه بزرگتر می‌شویم، تجربه‌های لمسی ما کمتر و سریع‌تر می‌شود. دست‌دادن‌های رسمی، یا برخورد ناخواسته با غریبه‌ای در پیاده‌رو. اما همه‌گیری و فاصله‌گذاری اجتماعی نوعی قحطیِ بی‌سابقۀ لمس به وجود آورد که باعث شد بغل‌کردن عزیزانمان یا بوسیدن پدر و مادرمان به رؤیا تبدیل شود. چرا به لمس نیاز داریم؟ این کتاب جواب شما را می‌دهد.

شنیدن مقاله رویای آغوش: چطور همه‌گیری ما را از لمس همدیگر محروم کرد؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به روان‌شناسی مخاطبان این مقاله‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۵ مگابایت