با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای کامل زناشویی موفق

دانلود و خرید کتاب صوتی راهنمای کامل زناشویی موفق

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهنمای کامل زناشویی موفق  نوشته  ج‍ان‌ گ‍ری‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راهنمای کامل زناشویی موفق

کتاب صوتی راهنمای کامل زناشویی موفق نوشته جان گری است. این کتاب که با ترجمه مهدیه مقاری و صدای شرگان انورزاده منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای کامل برای کسانی است که می‌خواهند رندگی مشترکشان را محکم کنند.

درباره کتاب راهنمای کامل زناشویی موفق

یاد گرفتن مهارت‌های ارتباطی مؤثر و مفید باعث می‌شود که زن و شوهرها به هم نزدیکتر شوند، اما زمانی که استرس و فشارهای کار روزانه بر زندگی مشترک سایه می‌افکنند، زن و شوهرها دچار مشکل می‌شوند. همین‌طور تفاوت‌های زن و مرد چیزی است که در این دنیا فراموش شده است. این کتاب سعی دارد ضمن بیان موقعیت‌های استرس‌زا و کمک به درک تفاوت‌ها و مدیریت خشم کمک کند بتوانید زندگی‌ شادی برای خود بسازید و روزبه روز لذت بیشتری از زندگی ببرید. 

شنیدن  کتاب  راهنمای کامل زناشویی موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در زندگی به دنبال شادی هستند پیشنهاد می‌‌کنیم.

درباره‌ جان گری

جان گری در ۲۸ دسامبر ۱۹۵۱ در تگزاس به دنیا آمد. او یک مشاور رابطه نویسنده و سخنران آمریکایی است که دلیل شهرتش کتاب مردان مریخی زنان ونوسی است. این کتاب به بیش از ۵۰ زبان مختلف در دنیا ترجمه شده است. او این مجموعه را ادامه داده و کتاب‌های بسیاری بر همین پایه و اساس نوشته است. تغذیه مزدان مریخی و زنان ونوسی، مردان مریخی و زنان ونوسی در رختخواب و مردان مریخی و زنان ونوسی در محیط کار از آن جمله‌اند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۹ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۹۹٫۹ مگابایت
زمان۱۹ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۹۹٫۹ مگابایت