با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اعتماد جواب می‌دهد

دانلود و خرید کتاب صوتی اعتماد جواب می‌دهد

چهار اصل کلیدی برای ایجاد روابط پایدار

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اعتماد جواب می‌دهد  نوشته  کن بلانچارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اعتماد جواب می‌دهد

کتاب صوتی اعتماد جواب می‌دهد! نوشته کن بلانچارد و سینتیا المستید و مارتا لورنس، چهار اصل کلیدی برای ایجاد روابط پایدار را به شما یاد می‌دهد. این کتاب به عنوان یک راهنمای عالی طراحی شده تا به افراد کمک کند از یکی از پیچیده‌‌ترین مسائل مؤثر روی تمام ابعاد ‌زندگی، یعنی اعتماد، بهترین استفاده را داشته باشند.

درباره کتاب اعتماد جواب می‌دهد!

اعتماد مفهوم ظریفی است. ایجاد اعتماد زمان زیادی می‌برد، ولی طی تنها چند دقیقه می‌توان آن را از بین برد. تنها کافی‌ست رفتاری که از سوی طرف مقابل اعتمادساز تلقی نمی‌شود از شما سر بزند تا طرف مقابل از شما روی برگرداند.

در این کتاب، کن بلانچارد، سینتیا المستید و مارتا لورنس در قالب داستانی جذاب نشان می‌‌دهند چطور می‌‌توانیم با ‌افراد پیرامون‌مان بهتر کنار بیاییم. ‌

در جامعه قطبی‌‌سازی شده امروز، ایجاد اعتماد- و حفظ آن- خیلی بیشتر از گذشته اهمیت دارد ‌و در عین حال مقوله‌ای مبهم و پیچیده محسوب می‌گردد. کتاب «اعتماد جواب می‌دهد!» یک زبان مشترک و ‌مهارت‌هایی اساسی ارائه می‌کند که می‌توانند اختلاف و عدم توافق را با صلح و همکاری ‌جایگزین کرده و به ما کمک کنند با یکدیگر برای بهره‌وری و هماهنگی بیشتر همکاری ‌نماییم. ‌

در این کتاب یاد می‌گیرید چطور از «مدل الفبای اعتماد» برای از بین بردن عواملی که باعث ‌اختلاف نظر می‌شوند استفاده کنید، عواملی همچون روحیه ضعیف، سوءبرداشت، واکنش ‌نادرست نسبت به مسائل و مشکلات، و رهبری اشتباه. ‌

داستان کتاب می‌تواند به شکلی جذاب و سرگرم‌کننده، شما را با مفهوم اعتماد آشنا سازد.

شنیدن کتاب اعتماد جواب می‌دهد! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال راهی برای ارتباط درست با دیگران هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب اعتماد جواب می‌دهد!

شخصیت جلف و مسخره ووف و شلختگی او، بیش از هر چیز ویسکرس را آزار می‌داد. خلق‌وخوی پُرافاده، وسواس و تمیزی بیش از حد ویسکرس هم ووف را اذیت می‌کرد.

چند روز پیش بود که ووف، ویسکرس را به سرعت تا پای یک درخت دنبال کرد. ویسکرس هم که بسیار ترسیده بود، به سرعت از درخت بالا رفت. به همین دلیل بود که هیچ وقت ووف را نمی‌بخشید.

همچنین چند بار هم ویسکرس چنگال‌های تیزش را به ووف نشان داد و به همین دلیل بود که ووف تا مدت‌ها دنبال ویسکرس نمی‌دوید.

علاوه بر این، همه می‌دانند که سگ‌ها و گربه‌ها رابطه خوبی با همدیگر ندارند. ووف و ویسکرس این مطلب و نیز داستان‌های وحشتناکی از رابطه خصمانه و غیر دوستانه میان سگ‌ها و گربه‌ها از پدر و مادرشان شنیده بودند.

یک روز ووف اشتباه بزرگی انجام داد و به صورت کاملاً تصادفی پایش را روی دم ویسکرس گذاشت. همین باعث شد ویسکرس ناگهان از جا بپرد و محکم صورت ووف را چنگ بزند. ووف که از درد به خود می‌پیچید، شروع کرد به پارس کردن و همین سبب شد که ویسکرس از ترس به روی میز ناهارخوری بپرد و فرار کند، اما نتوانست این کار را به درستی انجام برساند. چنگال‌های ویسکرس بر روی پارچه رومیزی گیر کرد و به پایین سُر خورد و همه ظرف‌های روی میز که برای شام چیده شده بودند بر روی زمین افتاد و با صدای بسیار بلندی شکست.

خانم بریهیل در حالی که کودک سه ساله‌اش یعنی بیلی (Billy) را هم در بغل داشت با شنیدن این صدا، سراسیمه خودش را به اتاق غذاخوری رساند و فریاد زد:

«وای! نه! دارید چه غلطی می‌کنید؟» 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
nilmah_bookish
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

نکاتی که برای ترمیم اعتماد ازدست رفته میگه برام خوب و کاربردی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۸٫۷ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۸٫۷ مگابایت