با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سریع‌تر پیش بروید

دانلود و خرید کتاب صوتی سریع‌تر پیش بروید

درس‌های تِک‌استارز برای شتاب دادن به استارتاپ‌تان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سریع‌تر پیش بروید  نوشته  دیوید کوهن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سریع‌تر پیش بروید

کتاب صوتی سریع‌تر پیش بروید نوشته دیوید کوهن و برد فلد است. این کتاب درس‌های تِک‌استارز برای شتاب دادن به استارتاپ‌تان است و کمک می‌کند موفق‌تر باشید. این نانوکتاب که به شکل خلاصه است کمک می‌کند در کسب و کارتان پیشرفت کنید.

درباره کتاب سریع‌تر پیش بروید

کتاب صوتی سریع‌تر پیش بروید برای راه‌اندازی استارتاپ‌تان راهنمایی مرحله به مرحله ارائه می‌دهد. از اصلاح ایده‌هایتان تا یافتن تیم درست و جذب سرمایه‌گذاران، در مسیر حرکت به سمت موفقیت، باید همواره متمرکز و پیگیر باشید. دیوید کوهن همزمان که روی اهمیت برقراری توازن بین کار و زندگی تاکید می‌کند، به شما نشان می‌دهد که چطور کارهای بیشتر را سریع‌تر انجام دهید.

دیوید کوهن موسس تِک‌استارز است و چندین شرکت دیگر را هم با موفقیت راه‌اندازی کرده است. در حال ‌حاضر، او عمدتا در استارتاپ‌های فعال در حوزه آنلاین سرمایه‌گذاری می‌کند.

برد فلد برای شرکت سرمایه‌گذاری فاوندری گروپ کار می‌کند و برای بیش از ۲۵سال، به عنوان سرمایه‌گذار و کارآفرین فعال بوده است.

شنیدن کتاب سریع‌تر پیش بروید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان استارتاپ پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹٫۲ مگابایت