با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فنگشویی و جذب ثروت

دانلود و خرید کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت

کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت اثری از نازنین آذرسا است. این کتاب مخاطبان را با رابطه فنگشویی و تاثیر آن بر جذب ثروت آشنا می‌کند و کمکمان می‌کند که با بهره گرفتن از علم باستانی چین، ثروت و توانگری را به زندگی خود دعوت کنیم. 

درباره کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت

فنگشویی به طور کلی یک فلسفه و فن باستانی در چین است. عموما آن را برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می‌کنند و هدف از آن این است که انرژی مثبت چی در محیط جاری شود و به این ترتیب شاهد بهترین اثر بر سلامتی، شادی، موفقیت و هماهنگی باشیم.

 علم فنگشویی بر تمامی ابعاد زندگی از جمله سلامتی عشق و همینطور ثروت تاثیرات بسیاری دارد و یکی از این ابعاد، جذب ثروت است. در حقیقت ما به کمک این علم باستانی می‌توانیم ثروت را جذب کنیم و از هدررفت آن جلوگیری کنیم. کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت به ما می آموزد چطور با آگاهی در چیدمان منزل محیط کار و غیره و همچنین استفاده از رنگها و موقعیت های مناسب جغرافیایی، انرژی جذب پول و ثروت را به زندگی خود دعوت کنیم.

کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به آشنایی با فنگشویی و همچنین کسانی که مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را دوست دارند، به شنیدن کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی فنگشویی و جذب ثروت

اصل فنگ شویی ثروت که برای شما پول جذب می‌کند

ثروت واقعی یعنی داشتن چیزهایی که در آرزوی آنها هستید که درنهایت با کار سخت و تلاش به‌دست می‌آید. اما فنگ شویی ثروت می‌تواند به شما کمک کند پول بیشتری ذخیره کنید و مقدار آن را در زندگی‌تان افزایش دهید. فنگ شویی ثروت به شما کمک می‌کند فضایی ایجاد کنید که با قراردادن آگاهانه اشیا در مکان‌های مشخص منجر به جذب ثروت شود. اما به‌یاد داشته باشید که محیط به‌تنهایی نمی‌تواند موفقیت و کامیابی را تضمین کند و نمی‌تواند جایگزین تلاش برای رسیدن اهداف تان شود.

توجه داشته باشید که شما می‌توانید از فنگ‌ شویی برای ایجاد فضای بیشتر در خانه و ذهن‌تان استفاده کنید و برای خود موفقیت و ثروت بیشتری به‌ارمغان بیاورید. دراینجا توصیه‌های ساده‌ای در استفاده از فنگ شویی ثروت بیان می‌شود که می‌تواند پول و ثروت را به خانه‌ی شما جذب کند.

۱. در ورودی خانه را به‌گونه‌ای درست کنید که پول جذب کند.

در ورودی میزان انرژی را که در تمام خانه‌ی شما جریان پیدا می‌کند، معین می‌کند. درنتیجه در ورودی خانه‌تان را تمیز و با طراوت نگه دارید و در مقابل آن گل‌های زیبا بکارید. ایده‌ این کار این است که جریان انرژی از در ورودی خانه‌تان به‌سهولت انجام شود، چیزی شبیه به جریان آب.

در ورودی باید محکم و بزرگ باشد و بدون اینکه صدایی بدهد، کاملا باز شود. در باید با کل خانه متناسب باشد. اگر خانه‌ بزرگ‌تری دارید، در ورودی‌تان نیز باید بزرگ‌تر باشد. محوطه‌ ورودی خانه‌تان باید زیبا باشد و به‌خوبی رنگ‌آمیزی شده باشد. پادری باید درخشان و نو باشد. سطل‌های زباله، گلدان‌های شکسته‌ی قدیمی و چیزهای دیگری را که مانع جریان انرژی از درب ورودی می‌شود، از سر راه بردارید.

۲. محوطه‌ی فنگ‌ شویی خانه را برای جذب پول مشخص کنید

سنت‌های مختلف فنگ‌ شویی، بخش‌هایی از خانه را به‌عنوان منطقه‌ ثروت معرفی می‌کنند. یکی از این مکان‌ها جنوبی‌ترین بخش خانه‌ یا اتاق‌تان است و اگر اتاق شما درمقابل در ورودی خانه قرار دارد، کنج سمت چپ اتاق مکان مناسبی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
monir
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

گوینده افتضاح کتاب رو میخونه 😑 انگار داره ادا در میاره.

کاربر ۳۲۰۵۹۹۰
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

گوینده انگار کامپیوتره

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۰۸
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۰٫۱ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۰۸
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۰٫۱ مگابایت