با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در ولایت مهدی (عج)

دانلود و خرید کتاب صوتی در ولایت مهدی (عج)

شرحی بر دعای رضویه

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در ولایت مهدی (عج)  نوشته  سید مجتبی حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در ولایت مهدی (عج)

کتاب صوتی در ولایت مهدی تالیف سیدمجتبی حسینی و محمد آقاسی، شرحی بر دعای رضویه است. نیایشی که در آن امام رضا علیه السلام برای نواده خود که «صاحب الامر» نامیده می‌شود، دست به دعا بر می‌دارد. 

نویسنده در دوازده مجلس با محور قرار دادن فرازهایی از این دعای پرفیض تلاش می‌کند تا گوشه‌ای از ابعاد وجودی امام زمان  غایب از نظر را برای مخاطبان بازگو کند.

 این کتاب نه تنها وظایف شیعیان و خطوط اصلی ارتباط با امام را در دوران غیبت بیان کرده، بسیاری از سوال‌های نسل دیروز و امروز را درباره امام زمان (عج) پاسخ داده و شبهات و ابهامات در این زمینه را رفع کرده است. 

ویژگی اصلی این کتاب تنیده شدن تارو پود آن با قرآن و کلام اهل بیت است.

 در مجلس دوازدهم که آخرین بخش کتاب است، نویسنده تاثیر ظهور امام را بر عالم درون و اهمیت این عالم را بر عالم بیرون تشریح کرده است. 

شنیدن کتاب در ولایت مهدی (عج) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

عاشقان و مشتاقان امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.

 بخشی از کتاب در ولایت مهدی (عج)

در بحث غیبت امام زمان علیه السلام، می‌گوییم: که ان‌شاءالله ایشان ظهور کند و دنیا را پر از عدل و داد کند. می‌پرسند: بعد چه بشود؟ بگوییم: به همگان، به یک اندازه برسد، عدالت و امنیت برقرار شود. چرا به فکر «عالَم درون» نیستی؟ تو هیچ تلاش کرده‌ای تا ظهور را در عالَم کبیر – که عالم درون توست – محقق کنی؟ این ظهور در دوران غیبت هم قابل تحقیق است. اگر قرار باشد توحید در عالم بیرون تحقق پیدا کند، ارکانش ائمه علیهم السلام هستند. در عالم درون هم بخواهد تحقق پیدا کند، باز ارکان آن ایشان هستند…

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Nora Shiri
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

خیلی عالیه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۶ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۸٫۷ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۸٫۷ مگابایت