با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دزد و پلیس

دانلود و خرید کتاب صوتی دزد و پلیس

خانه جی‌جی باجی‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دزد و پلیس  نوشته  محمد حمزه زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دزد و پلیس

کتاب دزد و پلیس اثر موفق محمد حمزه‌زاده از مجموعه خانه جی‌ جی باجی ها برای کودکان دوره ابتدایی است. محمد حمزه‌زاده در این کتاب کوشیده است با داستان‌هایی جذاب، سرگرم‌کننده و آموزنده کودکان را سبک زندگی شاد و سالم بیشتر آشنا کند. این اثر را با صدای فریبا طاهری می‌شنوید.

 درباره کتاب صوتی دزد و پلیس

عمه‌باجی برای یک خواهر و برادر دوقلو نامه‌ای می‌نویسد این خواهر و برادر دوقلو فقط پنج دقیقه با هم اختلاف سنی دارند. ماجرا با این نامه شروع می‌شود و با رفتن عمه‌باجی به خانه خانواده چهارنفره این خواهر و برادر دوقلو ادامه پیدا می‌کند و هر لحظه شیرین‌تر می‌شود.

 شنیدن کتاب دزد و پلیس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این اثر برای کودکان دبستانی نوشته و صوتی شده است.

درباره محمد حمزه‌زاده

محمد حمزه‌زاده، در سال ۱۳۴۸ در  تهران به دنیا آمد ، ازنوجوانی نوشتن برای نشریات مختلف را آغاز کرد و در ۲۲ سالگی اولين کتاب خود را که یک مجموعه قصه‌ برای نوجوانان بود منتشر کرد.

حمزه‌زاده از ۲۴ سالگی سردبير مجلات رشد کودک و نوآموز و دانش آموز وزارت آموزش و پرورش و چهار سال هم معاون هنری دفتر انتشارات كمک‌آموزشی بود.

حمزه‌زاده كه دانش‌آموخته كارشناسی كارگردانی سينما است، کار در حوزه هنری را با همکاری با دفتر ادبيات و هنر مقاومت آغاز کرد. پس از آن وارد مجله سوره نوجوانان شد و چند سالی هم، همزمان با سه دفتر رشد، مقاومت و سوره نوجوانان همکاری می‌کرد. از سال ۱۳۸۱ دوباره به حوزه برگشت و مسئول انتشارات سوره مهر شد.

حمزه‌زاده تا امروز بالغ بر ۱۵ کتاب برای کودکان و نوجوانان به چاپ رسانده که تعدادی از آنها برنده جایزه‌های گوناگون ادبی شده‌اند.او  در سال ۱۳۸۸ جايزه ربع قرن ادبيات كودكان دفاع مقدس را برای كتاب چشم چشم دو ماهی دریافت کرد. مهمترین آثار او در زمینه کتاب عبارتند از:

 کتابخانه، دو رکاب و چهار پا، راز لوکوموتیو، پرتقال خونی، چشم چشم دو ماهی، آن مرد در باران آمد، آهو جان، دختری که زیاد می‌دانست، خواب‌های عجیب، چوپان باز هم دروغ گفت، ماجرا های آسمون و ریسمون، سبز آسمانی. 

فیلم مستند این جا ابیانه است (نویسنده و کارگردان) فیلم مستندحوزه هنری: میان دیروز و همیشه (طراح و تهیه کننده) سریال تلویزیونی قصه های زهرا (نویسنده فیلمنامه) نیز از کارهای حمزه‌زاده در زمینه ساخت مستند و سینما است.

 از مسئوليت‌های فرهنگی و هنری حمزه‌زاده می‌توان به سردبيری مجلات رشد كودک و نوآموز و دانش‌آموز، معاونت فنی و هنری دفتر انتشارات كمک‌آموزشی وزارت آموزش و پرورش، عضویت در هيات مديره انتشارات مدرسه معاون دفتر كودک و نوجوان ادبيات و هنر مقاومت حوزه هنری، سردبيری هفته‌نامه مهر، رياست هيات مديره و مديریت شركت مطبوعاتی سوره مقام حوزه هنری، عضویت هيات مديره انجمن قلم ايران(یک دوره) مديریت شركت انتشارات سوره مهر، دبيری شورای راهبردی و سردبيری ماهنامه سوره و سايت ادبی، هنری لوح اشاره کرد.

 حمزه‌زاده در آبان ماه سال ۱۳۹۹ به سمت مدیرعاملی بنیاد کتاب سازمان تبلیغات اسلامی نیز منصوب شده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۷٫۹ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۷٫۹ مگابایت