با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گسترش پیدا کنید

دانلود و خرید کتاب صوتی گسترش پیدا کنید

نقشه‌راهی برای رشد شرکت عالی

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گسترش پیدا کنید  نوشته  لز مک کیون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گسترش پیدا کنید

نانو کتاب صوتی گسترش پیدا کنید نوشته لز مک کیون است، این کتاب توصیه‌ مختصر و عملی برای آن دسته از رهبران و موسسان کسب‌وکار ارائه می‌کند که به دنبال گسترش و اِسکِیل (Scale) پایدار سازمان‌هایشان هستند.

نانوکتاب‌های چکیده‌ای مختصر و مفید از کتاب‌های اصلی هستند به گونه‌‌ای که پیام اصلی کتاب را بی کم و کاست منتقل کنند و هیچکدام از مباحث اصلی کتاب را از دست ندهید.

درباره نانو کتاب صوتی گسترش پیدا کنید

کتاب گسترش پیدا کنید تعریفی از گسترش، نحوه‌ ارزیابی اینکه آیا اِسکیل برای شرکت‌تان مناسب است یا نه، چالش‌هایی که شخصا تجربه خواهید کرد و ذهنیت و تیمی که برای گسترش موفقیت‌آمیز نیاز دارید، ارائه می‌کند.

لز مک‌کیون رئیس و مدیرعامل شرکت «موفقیت قابل‌پیش‌بینی» است. این شرکت توصیه‌هایی درباره‌ رشد تسریع‌ شده‌ کسب‌وکار ارائه می‌کند. مک‌کیون بعد از راه‌اندازی بیش از ۴۰ کسب‌وکار تا ۳۵ سالگی، ۲۰ سال صرف مطالعه‌ الگوهای رشد در شرکت‌های بزرگ کرد. او یکی از نویسندگان وال‌استریت ژورنال و پرفروش‌ترین کتاب روزنامه‌ «یواس‌ای تودی» به نام «موفقیت قابل‌پیش‌بینی: قرار دادن سازمان‌تان در مسیر رشد و حفظ آن در مسیر»، «هم‌نیروبخش: چگونه تیم‌تان را به سمت موفقیت قابل‌پیش‌بینی هدایت کنید» و «پیشگام باشید: چشم‌اندازتان را به اشتراک گذارید، به دیگران الهام‌بخشی کنید و به غیرممکن دست یابید» است.

شنیدن نانوکتاب گسترش پیدا کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این نانو کتاب را به تمام کسانی که به دنبال رشد کسب و کارشان هستند پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۷٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۷٫۳ مگابایت