با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چانه‌زنی با شیطان

دانلود و خرید کتاب صوتی چانه‌زنی با شیطان

چه زمانی مذاکره کنیم و چه زمانی مبارزه

۱٫۳ از ۳ نظر
۱٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چانه‌زنی با شیطان  نوشته  رابرت منوکین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چانه‌زنی با شیطان

میکروکتاب صوتی چانه‌زنی با شیطان نوشته رابرت منوکین است. این کتاب خلاصه‌ای از کتاب چانه‌زنی با شیطان است که به شما یاد می‌دهد چه زمانی مذاکره کنید و چه زمانی مبارزه.

درباره کتاب صوتی چانه‌زنی با شیطان

وقتی شما صاحب یک کسب‌وکار باشید، همواره باید آماده مذاکره باشید. فرقی هم ندارد در مورد گسترش کارتان باشد یا شکایت از رقابتان. اما آیا همیشه باید مذاکره کرد؟ یا همیشه بهترین گزینه جنگیدن است؟ در این میکروکتاب صوتی می‌شنوید که کدام روش بهتر است و در موقعیت‌های مختلف باید کدام روش را انتخاب کنید. این کتاب یک راهنمای کامل برای انتخاب بهترین روش است. اگر می‌خواهید کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کنید یا صاحب آن هستید، باید این کتاب را گوش کنید.

رابرت منوکین وکیل، نویسنده و استاد دانشکده حقوق هاروارد است. او به عنوان یکی از برجسته‌ترین استادان حقوق در دنیا شناخته می‌شود که به طور تخصصی در مورد فنون مذاکره و داوری فعالیت می‌کند. منوکین یکی از اعضای کمیته ۳ نفره‌ای بود که توانست بعد از سال‌ها اختلاف بین آی‌بی‌ام و فوجیتسو را حل کند و آنها را به یک راه‌حل منطقی برساند.

شنیدن کتاب چانه‌زنی با شیطان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کارشان موفق باشند پیشنهاد می‌کنیم


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۴۳۵۳۷۹
۱۳۹۹/۱۱/۱۲

چند تا کتاب دانلود کردم فقط راجع ب میکرو کتاب حرف زد، چطور میشه هزینه رو‌بگیرین و این کار رو کنین؟ لطفا از گوینده هایی استفاده کنین ک صدای خوبی ذارن ن مثل جغجغه تیز و بی حس باشن

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۱٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۱٫۶ مگابایت