با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماجراجو در کرمان

دانلود و خرید کتاب صوتی ماجراجو در کرمان

جاذبه‌های گردشگری در کرمان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ماجراجو در کرمان  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ماجراجو در کرمان

کتاب صوتی ماجراجو در کرمان نوشته‌ی موسی زمان زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به بررسی خصوصیات و ویژگی‌های استان پرجاذبه‌ی کرمان می‌پردازد این کتاب اطلاعات دقیقی از این استان بزرگ در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

درباره کتاب ماجراجو در کرمان

استان کرمان استان بزرگی است که شهرهای رفسنجان، سیرجان، بافت و ... را شامل می‌شود، این شهرها به جهت بافت سنتی‌ای که دارند قلعه‌ها، ییلاقات، امامزاده‌ها، کاروانسراها وآب‌انبارها متعددی را درون خود جای داده است. ارگ بم که بزرگترین سازه‌ی خشتی جهان است در این استان قرار دارد، البته به جهت زلزله‌ای که در بم آمد به این سازه خسارت وارد شد که در جهت ترمیم بنای آن برآمده‌اند، به جهت آب و هوای خاص این استان، انواع محصولات گرمسیری و سردسیری را می‌توان در آن مشاهده نمود، مجموعه‌ی گنجعلی‌خان از زیباترین مجموعه‌های تاریخی است که باقیمانده‌ی دوران صفویه است و دیگر نکته این که در راس صنایع دستی این استان همچنان قالی کرمان به عنوان نفیس‌ترین قالی‌های ایران خودنمایی می‌کند و همچنین این استان به شاعر بزرگ، خواجوی کرمانی و نیز به سردار بزرگ اسلام، شهید قاسم سلیمانی می‌بالد.

شنیدن کتاب ماجراجو در کرمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به گردشگری پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۱٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۱٫۲ مگابایت