دانلود کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت اثر ویل ادواردز با صدای مهیار ستاری | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت اثر ویل ادواردز

دانلود و خرید کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت

از مــقصـد زنـــدگی خــود آگـــاه شــویــد

نویسنده:ویل ادواردزمترجم:ثریا رضاییگوینده:مهیار ستاریانتشارات:شادن پژواک
۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت  نوشته  ویل ادواردز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت

کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت اثری از ویل ادواردز در زمینه موفقیت است که اصولی عملی و امتحان شده را درباره دستیابی به موفقیت مطرح می‌کند.

 درباره کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت

در کتاب صوتی ۷ کلید موفقیت، اصولی عملی و امتحان شده را خواهید یافت که اگر با جدیت و پشتکار آنها را در زندگی به کار بگیرید، موفقیت را برای شما به ارمغان می‌آورند. همانطور که خواهید دید، آنها اصولی همگانی، بدون محدودیت زمانی و تردیدناپذیر هستند که همیشه برای کسانی که از آنها استفاده کنند موفقیت را به همراه دارند. اگر به رویای خود پایبند باشید و مرتباً اهداف خود را ریز کرده و به مسیر خود ادامه دهید، در هر جایی که هستید و هر شغلی که در پیش گرفته‌اید می‌توانید تغییر ایجاد کنید. همه چیز با باور شخصی شما در مورد آنچه امکان‌پذیر است شروع می‌شود.

رضایت واقعی نه از رسیدن به خود هدف، که از مشارکت در جامعه بعنوان یک کل و یافتن چیزی به دست می‌آید که واقعاً شما را هیجان‌زده کرده، استعدادهای شما را شکوفا نموده و از لحاظ مالی هم برای‌تان سود دارد. چیزی که واقعاً ارزش وقت و انرژی شما را دارد، از انجامش لذت می‌برید، به آن افتخار کرده و احساس خوبی به شما می‌دهد. کارتان را با تعیین هدف واقعی خود در زندگی شروع کرده، سپس شهامت شروع زندگی که برای آن متولد شده‌اید را بیابید. این مسیر راسخ و قابل اتکایست که موفقیت چشمگیری را برای شما به ارمغان می‌آورد و مهم نیست دیگران چه فکری می‌کنند، شما می‌توانید آن را انجام دهید.

شنیدن کتاب ۷ کلید موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و انگیزشی را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم


دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

سعید
۱۳۹۹/۰۹/۲۸

پخش نمیکنه .۷۵۰۰ حروم کردم.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۸٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۸٫۶ مگابایت