با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نامه‌های رز

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه‌های رز

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه‌های رز  نوشته  کلاریس سابار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه‌های رز

کلاریس سابار، متولد نیس فرانسه، عاشق مطالعه و گل رز است. او اعتقاد دارد بین سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰، جایی در نیویورک زندگی می‌کرده است!نامه‌های رز اولین رمان این نویسندۀ جوان، رؤیاپرداز، عاشق طبیعت و ماجراجو است که برنده جایزه کتاب رمانتیک سال ۲۰۱۶ فرانسه شده‌است.

 قلم نویسنده روان و دلنشین است و شخصیت‌های داستان به‌قدری واقعی‌اند که خیلی زود می‌توانید با هر کدامشان ارتباط برقرار کنید. به‌محض برقراری این رابطه، کنار گذاشتن کتاب برایتان بسیار سخت خواهد شد.

درباره کتاب صوتی نامه‌های رز

لولا بی‌خبر از همه‌جا مشغول کار کردن در رستوران پدرومادر ناتنی‌اش است که می‌فهمد مادربزرگ‌ش، کسی که حتی از وجود او هم خبر نداشته، برایش ارثی بر جای گذاشته است. این ارث می‌تواند خوشحال‌کننده باشد، اما برای لولا، این‌طور نیست. پشت این ارثیه، ماجرایی خانوادگی وجود دارد که زندگی او را متحول می‌کند.

عنوان کتاب به نامه‌های مادربزرگ لولا اشاره دارد که برای او می‌نویسد. او در نامه‌‌هایش لولا را از وجود رازی تاریک در زندگی‌شان آگاه می‌کند و از او می‌خواهد که خود به دنبال کشف راز تاریک خانوادگی‌شان برود و دلیل این‌که فرزندخوانده شده را پیدا کند. در حقیقت رز برای نوه‌اش لولا، یک بازی مانند پازل طراحی کرده است تا حقیقت را ذره‌ذره و در قالب نامه‌هایی طولانی برایش بازگوید.

نامه‌های رز فقط روایت عشق و ناکامی‌هایی او نیست. شنونده این کتاب صوتی لحظه به لحظه با شخصیت اصلی داستان، یعنی لولایِ سی ساله آشنا می‌شود. در دلشکستگی‌هایش سهیم می‌شود و مشتاق می شود که راز خانوادگی او را بداند. نامه‌های رز بیشتر از این‌که روایت اتفاقات باشد، داستان شخصیت است. شما احوال و احساسات زنی را مرور می‌کنید که آرزو دارد صاحب یک کتاب‌فروشی شود، اما سرنوشت نقشه‌های دیگری برای او کشیده است.

شنیدن کتاب نامه‌های رز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر عاشق داستان‌های پر رمز و راز و معمایی هستید، نامه‌های رز را بشنوید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مینا
۱۴۰۰/۰۳/۰۶

کتاب به نظر من با اینکه رمان بود هیچ کششی نداشت و هیچ احساسی در انتها بهش ندارم بیشتر شبیه خواندن یه گزارش بود ،با کمال احترام صدای راوی اصلا برای این کتاب خوب نبود و زیادی صداشون مسن هست

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰۷٫۱ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰۷٫۱ مگابایت