دانلود کتاب صوتی سرگذشت دانه برف با صدای پیام دهکردی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سرگذشت دانه برف اثر صمد  بهرنگی

دانلود و خرید کتاب صوتی سرگذشت دانه برف

معرفی کتاب صوتی سرگذشت دانه برف

کتاب صوتی سرگذشت دانه برف نوشته صمد بهرنگی داستان زندگی یک دانه برف که از زبان خودش روایت می‌شود.  نسخه صوتی کتاب تلخون را با صدای گرم پیام دهکردی بشنوید.

درباره کتاب صوتی سرگذشت دانه برف

کتاب سرگذشت دانه برف داستان یک دانه‌ی زیبا و کوچک برف است که قصه‌ی زندگی‌اش را از زمانی که یک قطره آب بوده است تعریف می‌کند. این کتاب جنبه آموزشی هم دارد و چرخه‌ی طلبعت را توضیح می‌دهد.

کتاب صوتی سرگذشت دانه برف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به داستان‌های ایرانی از شنیدن کتاب صوتی سرگذشت دانه برف لذت می‌برند. این داستان برای نوجوانان هم شنیدنی و جذاب است.

درباره صمد بهرنگی

صمد بهرنگی متولد ۲ تیر ۱۳۱۸ در تبریز آموزگار، منتقد اجتماعی، داستان‌نویس، مترجم، و پژوهش‌گر فولکلور آذربایجانی بود. او داستان‌های بسیاری نوشت و مهم‌ترین و معروف‌ترین داستانش ماهی سیاه کوچولو نام دارد. این کتاب با تصویرگری فرشید مثقالی جایزه براتیسلاوا را از آن خود کرده است. صمد بهرنگی درسش را در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه تبریز خواند و همزمان به کار معلمی نیز مشغول بود. بهرنگی در ۹ شهریور ۱۳۴۷ در ارسباران به علت غرق شدن در رود ارس چشم از دنیا فروبست.

معرفی نویسنده
عکس صمد  بهرنگی
صمد بهرنگی

هانس کریستین اندرسن ایران، پدر قصه‌های آذربایجان، صمد بهرنگی یکی از نویسندگان سرشناس و محبوب ادبیات کودک و نوجوان در کشور و خالق داستان ماهی سیاه کوچولو است. بهرنگی معلمی بود که اغلب داستان‌های خود را برای کودکان فقیر و روستایی می‌نوشت. این داستان‌ها بیانی ساده و صمیمی دارند و شخصیت‌های آن‌ها اغلب کودک، حیوان و عروسک هستند.

نظرات کاربران

اعظم آسمانی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴

۶ دقیقه ۴ هزار تومن چرااااا اخه

۶ دقیقه ،۴۰۰۰ تومن !!! تناسبی نداره
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

نمونه نشون داد کتاب خوبیه،اما این قیمت زیاده به نظرم

کاربر ۱۹۱۸۲۳۱
۱۴۰۱/۱۲/۲۵

چقدر این متن برای این دوره کم مایه بود... مثل انشای دوم دبیرستان من در سال ١٣٦٦ بود😅

زمان

۶ دقیقه

حجم

۵٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۶ دقیقه

حجم

۵٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۳۵,۰۰۰
تومان