با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی بی‌نام اثر صمد  بهرنگی

دانلود و خرید کتاب صوتی بی‌نام

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بی‌نام  نوشته  صمد  بهرنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بی‌نام

کتاب صوتی بی‌نام نوشته صمد بهرنگی با صدای گرم پیام دهکردی منتشر شده است. بی‌نام روایتی شبیه به داستان‌های عامیانه و افسانه‌های پریان دارد.

درباره کتاب صوتی بی‌نام

بی‌نام نوشته صمد بهرنگی در قالب افسانه‌های پریان با همان روایت است اما در لایه دوم داستان قصد دیگری دارد. این کتاب روایت مردی است که زنش او را برای خرید دیزی بیرون می‌فرستد، کلیدش را بر می‌دارد به بهانه‌های مختلف راهش نمی‌دهد. اما زن مرد قصد دیگری در خانه دارد.

شنیدن کتاب بی‌نام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام علاقه‌مندان به داستان‌های صمد بهرنگی جذاب است.

درباره صمد بهرنگی 

صمد بهرنگی، معلم، نویسنده، مترجم و منتقد اجتماعی در سال ۱۳۱۸ در تبریز متولد شد. او محقق ادبیات فولکلور و نویسنده داستان‌های کودکان و نوجوان بود. در سال ۱۳۳۹ اولین داستانش را به نام «عادت» نوشت و در سال‌های بعد نیز نویسندگی‌اش را با داستان‌های «تلخون» و «بی‌نام» ادامه داد. کتاب ماهی سیاه کوچولو با تصویرگری فرشید مثقالی شناخته‌شده‌ترین اثر صمد است که در سال ۱۳۴۷ به چاپ رسید. قصه‌های صمد که مخاطبان جوان و نوجوان داشت بیشتر در کانون پرورش فکری به چاپ می‌رسید و مفاهیم بلند آرمانگرایانه و به دور از ماده‌گرایی و خودپرستی را در میان نسل جوان رواج می‌داد. او سرانجام پس از فعالیت‌های سیاسی و ادبی بسیار در شهریور۱۳۴۷ و در ۲۹ سالگی در رود ارس غرق شد و جامعه روشنفکران ایران را به سوگ نشاند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹٫۳ مگابایت