با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تطابق

دانلود و خرید کتاب صوتی تطابق

چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تطابق  نوشته  تیم هارفورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تطابق

کتاب صوتی تطابق نوشته تیم هارفورد است که با ترجمه فرزان حسنی و صدای یاسین ولی‌نژاد منتشر شده است. این کتاب به شما می‌گوید چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود. زمانی که این نوع مشکلات حل ‌شوند، چیزی مثل معجزه‌ رخ داده است. این کتاب درمورد چگونگی ایجاد این چنین معجزات است و اینکه چرا تا این حد مهم هستند و اینکه آیا می‌توانیم کاری کنیم که این معجزات بیش از پیش رخ دهند.

درباره کتاب تطابق

در این کتاب چنین مشکلاتی را بررسی می‌کنیم: چطور با شورشیانی بجنگیم که البته آنها هم مقابله به مثل خواهند کرد؛ چطور ایده‌های مهم را تقویت کنیم باوجودی که حتی فکر کردن به آنها نیز سخت به نظر می رسد؛ چطور یک اقتصاد را به نحوی بازسازی کنیم که بتواند در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد، یا اینکه چطور بتوانیم کشور‌های فقیر را ثروتمند کنیم؛ چطور بتوانیم جلوی بانکداران شارلاتان را بگیریم و نگذاریم سیستم بانکداری را مجدداً نابود کنند.

این‌ها مشکلاتی پیچیده، با سرعت بسیار زیادی هستند که در دنیایی پیچیده  وجود دارند.ادعای من این است که این مسائل بیش از آنچه فکر می‌کنیم به هم مربوط هستند. جالب است که این‌ها حتی با مشکلات کوچکتر زندگی‌های ما هم وجه مشترکی دارند.

شنیدن کتاب تطابق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند راز موفقیت در زندگی را یاد بگیرند پیشنهاد می‌کنیمنظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۴ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۱۴٫۷ مگابایت
زمان۱۴ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۱۴٫۷ مگابایت