با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزاد و مستقل باشید

دانلود و خرید کتاب صوتی آزاد و مستقل باشید

از ساعت‌های کاری فرار کنید و زندگی که عاشقش هستید را بسازید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آزاد و مستقل باشید  نوشته  ماریان کنت‌ول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آزاد و مستقل باشید

کتاب صوتی آزاد و مستقل باشید، نوشته ماریان کنت ول است این کتاب خلاصه‌ای از کتاب ارزشمند، آزاد و مستقل باشید است. این کتاب به شما یاد می‌دهد از ساعت‌های کاری فرار کنید و زندگی که عاشقش هستید را بسازید.

درباره کتاب آزاد و مستقل باشید

کتاب آزاد و مستقل باشید راهنمایی برای گریز افراد از قید و بند مشاغل است. این کتاب به متخصصان نیمه‌حرفه‌ای گرفتار مشاغل خسته‌ کننده و مسئولیت‌های سنگین می‌پردازد و سبک جایگزینی برای زندگی ارائه می‌کند. در این نانوکتاب از زندگی آزاد و مستقل می‌خوانید که هر روز، هر زمان و هر کجا دوست دارید کاری که عاشقش هستید را انجام دهید. بهترین نکته این است که می‌توانید همه‌ این کارها را انجام دهید و درآمد کافی برای پرداخت صورت‌حساب‌هایتان هم داشته باشید!

ماریان کَنت‌ول یک انسان آزاد است و در کمک به دیگران برای انتخاب سبک زندگی‌ که عاشقش هستند، متخصص است. او که سخنران و مشاوری محبوب است و همواره دوره‌های آموزشی در مورد گریز از قفس سازمانی برگزار می‌کند. آثار او از شبکه‌ بی.‌بی.‌سی و ده‌ها روزنامه و مجله‌ انگلیسی و بین‌المللی منتشر شده است.

شنیدن کتاب آزاد و مستقل باشید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که از شغلشان خسته شده‌اند و می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۲ مگابایت