با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسرار موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی اسرار موفقیت

Secrets of Achievement

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اسرار موفقیت  نوشته  ا. س ماردن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اسرار موفقیت

کتاب صوتی اسرار موفقیت، نوشته اریزون اسوت ماردن است که با ترجمه ابوالقاسم پاینده و صدای شهاب ایلکا منتشر شده است. در این کتاب شما با مفاهیم تشویق، تسلط بر خود، عادات خوب، تصمیم گیری آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید با این اسرار چگونه زندگی کنید.

درباره کتاب اسرار موفقیت

ماردن زندگی خود را به این اختصاص داده است که در تجربیات نسل‌های گذشته کندوکاو کند و حقیقت راه رستگاری را پیدا کند. کتاب اسرار موفقیت عصاره زندگی، بهبود شخصی و موفقیت حقیقی است و مجموعه‌ای کامل از رموز موفقیت و رشد است.

ماردن در موضوعات تاریخ، فلسفه، ماوراء‌الطبیعه و ... و هنر پژوهش می‌کند او در این کتاب روش خلاصه کردن را پیش گرفته است و به بهترین شکل اطلاعاتش را انتقال می‌دهد و شنونده را مجاب می‌کند در زندگی به دنبال موفقیت بگردد یا حداقل به جست‌وجوی پاسخ پرسش‌های زندگی برود.

شنیدن کتاب اسرار موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی و موفقیت پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب اسرار موفقیت

«شما که از زندگانی کنونی خود خسته اید و در افق مبهم و تاریک آینده انتظار روزگار بهتر و خوش‌تری دارید، دمی به خود آیید. آنچه فردا خواهید کرد هم امروز انجام دهید زیرا امروز در اختیار شماست و فردا در اختیار تقدیر، از امروز استفاده کنید زیرا آرزوها و رؤیاها و پیشرفت‌ها و کامیابی‌های شما در امروز نهفته است.»

دکتر اوریزن اسوت ماردن نویسنده انگیزشی ومؤسس مجله موفقیت (1897) و آمریکایی است. کتاب اول او پیش به سوی جلو (1894) بلافاصله در فهرست پرفروش‌های زمان خود جای گرفت. او در سه سالگی مادر و در هفت سالگی پدر خود را از دست داد و از همان زمان تحت سرپرستی افراد مختلفی قرار گرفت و مجبور بود برای پنج خانواده کار کند تا خرج خود را درآورد. با تمامی این شرایط همانطور که در هتل کار می‌کرد مدارج علمی را در رشته‌های حقوق و پزشکی با موفقیت دریافت کرد و بعدها خود صاحب همان هتل و چندین هتل دیگر شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahanzarif
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

با کتاب پیروزی فکر فرق میکنه و یک کتاب دیگه است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸۳٫۳ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸۳٫۳ مگابایت