با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فیزیک آینده

دانلود و خرید کتاب صوتی فیزیک آینده

چگونه علم سرنوست آدمی و زندگی روزمره‌ی ما را تا سال ۲۱۰۰ رقم خواهد زد

۴٫۲ از ۹ نظر
۴٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فیزیک آینده  نوشته  اکرم پریمون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فیزیک آینده

میچیو کاکو در کتاب صوتی فیزیک آینده به این پرسش جذاب پاسخ داده است: چگونه علم سرنوست آدمی و زندگی روزمره‌ی ما را تا سال ۲۱۰۰ رقم خواهد زد؟ 

نسخه صوتی کتاب فیزیک آینده را با ترجمه‌ی رامین رامبد و صدای اکرم پریمون بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی فیزیک آینده

فیزیک آینده یکی از آثار مهم و مشهور میچیو کاکو، فیزیکدان ژاپنی‌تبار است. او در کتاب فیزیک آینده به بررسی علم پرداخته است و نقش آن را در سرنوشت آدمی و زندگی تا سال ۲۱۰۰ مشخص کرده است. او برای این بررسی ابتدا مخاطبانش را به سفری در گذشته می‌برد تا مسیر پیشرفت علم و تکنولوژی را بررسی کنیم. بعد از آن، از آینده‌ای صحبت می‌کند که بر اساس شواهدی که داریم، به نظر می‌رسد پیش رویمان قرار دارد. 

کتاب صوتی فیزیک آینده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به علم فیزیک از شنیدن کتاب صوتی فیزیک آینده لذت می‌برند.

درباره‌ی میچیو کاکو

میچیو کاکو  فیزیکدان مشهور ژاپنی‌تبار در ۲۴ ژانویه ۱۹۴۷ در کالیفرنیا به دنیا آمد. کاکو از بنیانگذاران نظریه ریسمان است. او کتاب‌های درسی در زمینه نظریه ریسمان و نظریه کوانتومی میدان دارد. تحصیلاتش را در دانشگاه هاروارد و دانشگاه برکلی گذرانده و به عنوان استاد دانشگاه سیتی کالج نیویورک فعالیت می‌کند. میچیو کاکو از طرفداران محیط زیست و از مخالفان به‌کارگیری انرژی هسته‌ای شکافت است. همچنین یکی از حامیان پروژه جستجوی هوش فرازمینی (ستی) می‌باشد.

از میان مشهورترین آثار میچیو کاکو می‌توان به فیزیک آینده، ابر فضا، فیزیک ناممکن‌ها، فراسوی انیشتین و جهان‌های موازی اشاره کرد. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
سینا علیمرادی
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

بدون دانشمند خبری از آینده نخواهد بود خوش چهره ها و زیباروی ها شاید در جامعه دلربایی کنند ولی همه اختراعات شگفت انگیز آینده فرآورده های جانبی دانشمندان گمنام و قدر ناشناخته است

کاربر ۱۷۴۷۳۲۴
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

لطفاً نسخه متنی کتاب رو هم قرار بدین

کاربر ۲۶۶۶۰۲۱
۱۴۰۰/۰۲/۳۱

سلام این کتاب را چند ماه ی است خریداری کردم و هنوزموفق به خواندن او نشدم چونکه بازش نمیکنه ومیگوید همکاران درحال بررسی کتاب هستند راهنمایی کنید تا به مطالبش دسترسی پیدا کنم سپاسگزارم از زحماتتون

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۹ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵۵٫۴ مگابایت
زمان۱۹ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵۵٫۴ مگابایت