با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انسان و سمبول‌هایش

دانلود و خرید کتاب صوتی انسان و سمبول‌هایش

۴٫۲ از ۱۵ نظر
۴٫۲ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی انسان و سمبول‌هایش  نوشته  اکرم پریمون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی انسان و سمبول‌هایش

کتاب صوتی انسان و سمبول‌هایش نوشته‌ کارل گوستاو یونگ یکی از بزرگترین روانکاوان جهان است، در این کتاب جهان تازه‌ای از ناخودآگاه را پیش روی شما قرار می‌دهد و نقش فرهنگ و اسطوره‌های هر ملت در شخصیت اشخاص متشکل آن جامعه را بررسی می‌کند و مفهوم کهن الگو را توضیح می‌دهد. این کتاب با ترجمه محمود سلطانیه و صدای آرمان سلطان‌زاده و اکرم پریمون منتشر شده است.

درباره کتاب انسان و سمبول‌هایش

 کارل گوستاو یونگ در این کتاب به شکلی جامع به بررسی جهان ناخودآگاه می‌پردازد؛ جهانی که زبانش به باور او، نمادهایی هستند که خود را دائما در رویاها نشان می‌دهند. یونگ پس از سال‌ها نوشتن برای قشر خاص جامعه تصمیم می‌گیرد کتابی همه فهم برای تمام مردم بنویسد و در آخرین تلاش حرفه‌ای پیش از مرگش این کتاب را منتشر می‌کند. این اثر شامل پنج فصل است که فصل اول آن توسط یونگ و فصل‌های بعدی به کوشش ماری لویزفون فرانتس، جوزف ال. هندرسن، آنیه لایافه، و یولانده یاکوبی تهیه و تنظیم شده است.

یونگ به این باور رسیده بود که رویاها می‌توانند اطلاعاتی مفیدی را از بخش ناخودآگاه ذهن دریافت کنند و در اختیار ما قرار بدهند، کسانی که این کتاب را می‌شنوند به باور عمیق‌تری از خودشان می‌رسند.

شنیدن کتاب انسان و سمبول‌هایش را به چه کسانی پیشنهاد  می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به روان‌کاوی پیشنهاد می‌کنیم

درباره کارل گوستاو یونگ

کارل گوستاو یونگ ( متولد ۱۸۷۵ – درگذشته ۱۹۶۱) فیلسوف و روانپزشک اهل سوئیس بود که با فعالیتش در روانشناسی و ارائه نظریاتی تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی شناخته می‌شود. هرچه فروید ناگفته گذاشته، یونگ تکمیل کرده‌است.

 یونگ بعضی از معروف‌ترین مفاهیم روانشناسی را ابداع کرده‌است مانند: ناخودآگاه جمعی، سایه‌ها، پرسونا، عقده‌ها، آنیما و آنیموس، برونگرایی و درونگرایی. از آثار مهم او می‌توان به روان‌شناسی ضمیر ناخودآگاه، تحلیل رویا، سمینار یونگ درباره‌ی زرتشت نیچه، انسان و نمادهایش، خود شناخته، انسان در جستجوی هویت خویشتن، روان‌شناسی و علوم غیبی، روح و زندگی، ناخودآگاه جمعی و کهن الگو، روان‌شناسی و کیمیاگری، رویاها، زندگی‌نامه‌ من، کتاب سرخ، راز گل رزین، ماهیت روان و انرژی اشاره کرد.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
bina_1999
۱۴۰۰/۰۱/۰۴

خوبه. فقط از بابت اینکه تو سایت های دیگه رایگان گذاشتنش. بسیار متاسفم

محمد
۱۴۰۰/۰۵/۰۸

اگر خواب می بینید یا اینکه خواب دیدید سروقت این کتاب برید.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۵ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۶۰٫۱ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۶۰٫۱ مگابایت