با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتابچه قلعه حیوانات

دانلود و خرید کتاب صوتی کتابچه قلعه حیوانات

۴٫۱ از ۱۱ نظر
۴٫۱ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتابچه قلعه حیوانات  نوشته  هنگامه  خدابنده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی کتابچه قلعه حیوانات

کتابچه صوتی قلعه حیوانات اثر جرج اُوروِل خلاصه‌ای از رمان معروف جرج اورول برای دوست‌داران رمان است.

درباره کتاب قلعه حیوانات

قلعه حیوانات یک داستان تمثیلی است که داستان غصب کردن قدرت را توسط حیوانات در یک مزرعه به تصویر می‌کشد. انسان‌های ساکن مزرعه در نتیجه این شورش، وادار به ترک آن می‌شوند. این داستان انتقادی در مورد قدرت سیاسی و به طور گسترده‌تر حکومت‌های تمامیت‌گرا است که نویسنده آنرا از طریق شخصیت چند خوک به نمایش کشیده است.

خوک‌ها در این رمان اصول برابری‌ای را که در زمان شورش بر ضد انسانها وضع کرده بودند زیر پا گذشته و به تدریج سیستمی برای سرکوب و بهره‌کشی درست می‌کنند که سایر حیوانات، قربانیان آن هستند.

در داستان قلعه حیوانات با اثری واقعا کوتاه روبرو هستیم که با استفاده از زبانی همه فهم نوشته شده است؛ به نحوی که می‌توان قصه آن را در چند جمله تعریف کرد که حیوانات، قدرت را در مزرعه‌ای بدست می‌گیرند و برابری را مابین خودشان برقرار می‌کنند، اما بعدا گروهی از خوک‌ها دیکتاتوری راه می‌اندازند.

شخصیت‌ها، حیواناتی هستند که نمایانگر انواع افراد اجتماع‌اند؛ خوکها رئیس‌هایی تنبل هستند، گوسفندان، تجسمی از مردمند که وفق‌پذیر و تسلیم‌اند، اسب‌هایِ کاری کارگرانی سر به زیر هستند و ...

شنیدن کتابچه قلعه حیوانات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر وقت کافی برای خواندن رمان کامل قلعه حیوانات را ندارید، شنیدن کتابچه آن گزینه خوبی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت