با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

دانلود و خرید کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه  نوشته  استوارت ایوری گلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه، داستانی پرمعنا و شگفت‌انگیز از استوارت ایوری گلد است که درباره‌ی تلاش برای تغییر و غلبه بر موانع حرف می‌زند.

داستان پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه را حسن هاشمی میناباد به فارسی برگردانده است. نسخه صوتی این داستان زیبا را می‌توانید با صدای علی کلجه‌ای گوش کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه داستانی است که درباره‌ی موضوعی به ظاهر پیش‌پا افتاده و در باطن بسیار خاص و مهم صحبت می‌کند. استوارت ایوری گلد نویسنده‌ی داستان پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه در این داستان و دیگر نوشته‌هایش در تلاش است تا موضوعی مهم را به ما یادآوری کند؛ برای داشتن یک آینده‌ی درخشان که همیشه انتظارش را می‌کشیم باید تلاش کنیم. اما این تلاش‌ها نه فقط برای خودمان، بلکه برای بهبود جامعه نیز باید باشد. پینگ، قورباغه‌ای است که در برکه زندگی می‌کند و توانایی پریدن او، مشهورش کرده است. پینگ می‌تواند آن‌چنان بپرد که همه دست از کارشان بکشند و برای تماشا و تشویق او بیایند. اما پینگ به سفر می‌رود. پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه است چون برکه‌ای که او در آن زندگی می‌کند دیگر چندان آبی ندارد. این سفر، چیزهای زیادی برای آموختن به پینگ دارد. او با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود و چالش‌های زیادی دارد که برای حل کردنشان باید بجنگد....

کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

همه‌ی دوست‌داران تغییر و داستان‌های آموزنده از شنیدن کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه لذت می‌برند. 

بخشی از کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

اکنون وقتش بود که جغد کار کوچکی را به پینگ بسپارد تا شخصیت و شهامتش را آزمایش کند. جغد گفت: «می‌دانم که قهرمان پرش هستی. اما بگذار ببینم چقدر خوب می‌توانی روی پاهایت بایستی و کمی راه بروی.»

پینگ سرش را تکان داد. «من نمی‌توانم از پس چیزی که تو می‌گویی برآیم.»

«من پیرم و گاهی به علت درد مفصل‌ها، بال‌هایم سفت می‌شود و درد می‌کند. اما حرفم روشن بود و تو حرفم را شنیدی»

پینگ با ناباوری به جغد خیره شد. «مرا ببخش اما اولا من نمی‌توانم راه بروم. قبلا هیچوقت راه نرفته‌ام. ثانیا من بیخود بزرگ‌ترین قهرمان پرش در جهان نیستم. مقصد هرکجا که باشد، پرش تمام چیزی است که برای رسیدن به آن لازم دارم.»

جغد نگاهی از سر خشم به او انداخت و سرش داد کشید و گفت: «خوب به حرف‌هایم توجه کن، می‌توانی راه بروی و باید راه بروی. از همین حالا شروع کن. وگرنه، مشعوف شدیم و اوقات خوبی را با تو گذراندیم. برایت پرش‌های مسرت بخشی به سمت هرجایی که این تک استعدادت می‌تواند تو را ببرد، آرزو می‌کنم.»

رنگ از صورت پینگ پرید...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahdi
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

درباره فراز و نشیب زندگی است بنظر من از کتاب چه کسی پنیر مرا برداشت تقلید کرده ولی در کل کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم هردو این کتابها رو باهم بخونید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸۳٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸۳٫۹ مگابایت