با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عشق خداست

دانلود و خرید کتاب صوتی عشق خداست

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عشق خداست  نوشته  اکنات ایسواران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عشق خداست

کتاب صوتی عشق خداست نوشته اکنات ایسواران است که با ترجمه شهرام نقش تبریزی و صدای الهام صفوی زاده منتشر شده است. این کتاب روایت انسان مدرن است در جستجوی حقیقت وجود.

درباره کتاب صوتی عشق خداست

همه‌ی ادیان یک مفهوم مشترک دارند و آن این است که انسان برای خوشبختی و شادی در زندگی به عشق نیاز دارد. چون برای رسیدن به خدا دو راه وجود دارد راه حکمت و راه عشق. کدام راه رستگاری را با خود به همراه دارد.

همه ادیان بزرگ به ما انسان‌ها می‌گویند که به عشق نیازمند هستیم، چرا که عشق ماهیت حقیقی وجود آدمیان است. در تمام مذاهب، عارفان به طور کلی از دو راه که به سوی خدا می‌رود سخن می‌گویند. راه حکمت و راه عشق. این کتاب از خواننده می‌پرسد آیا ما انسان‌ها موجوداتی هستیم که از اعتقادمان تنها سخن می‌گوییم یا این که آن را در زندگی نیز نشان می‌دهیم؟ ما انسان‌ها چه هستیم و چه می‌توانیم باشیم؟ این‌ها پرسش‌هایی نظری نیستند. بلکه بر تمامی جنبه‌های زندگی‌مان اثر می‌گذارند. این کتاب جواب می‌دهد عشق راه رستگاری است، هرجا عشق باشد خدا هم هست.

شنیدن کتاب عشق خداست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به شناخت خود و رستگاری پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰۶٫۷ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰۶٫۷ مگابایت