با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی همیشه می‌توانید بخشنده باشید اثر ویکتوریا اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی همیشه می‌توانید بخشنده باشید

بخشندگی بدون حد و مرز

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همیشه می‌توانید بخشنده باشید  نوشته  ویکتوریا اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی همیشه می‌توانید بخشنده باشید

همیشه می‌توانید بخشنده باشید یکی از سخن‌رانی‌های ویکتوریا اوستین، کشیش کلیسای بزرگ لیکوود و همسر جول اوستین است. ویکتوریا در این سخن‌رانی درباره قدرت بخشندگی همیشگی انسان که موهبتی از طرف خداوند است سخن می‌گوید.

 شنیدن کتاب صوتی همیشه می‌توانید بخشنده باشید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن سخن‌رانی‌های آموزنده ویکتوریا اوستین برای همه سودمند است.

بخشی از کتاب صوتی همیشه می‌توانید بخشنده باشید

شما همیشه چیزی برای بخشیدن دارید و هیچ زمانی شما کاملاً دست خالی نخواهید بود. تا زمانی‌که قدرت خداوند در وجودش قرار داشته باشد همیشه چیزی برای بخشیدن در اختیار دارد.

شاید شخصی به کلامی امیدوارکننده نیاز داشته باشد و یا پنج دقیقه کنارش بنشینید و او را در مشکلی که دارد راهنمایی کنید، شاید فقط لازم باشد که شما سر خود را تکان داده و بگویید: بله، تو موفق می‌شوی. می‌توانید دست همسایه‌تان را بگیرید و بلند کنید، آیا جمله‌ای امیدوار کننده ندارید تا به کسی بگویید و او را دوباره سر پا کنید؟

بخشش ما به دیگران کمک می‌کند اما بخشش باعث می‌شود که شخص بخشنده شدیداً متحول بشود، آیا می‌خواهید زندگی خود را متحول کنید، آیا می‌خواهید در بالاترین مرحلة زندگی‌تان قرار بگیرید، آیا می‌خواهید که خداوند نه فقط در زندگی خودتان بلکه در زندگی اطرافیانتان، کارهایی انجام دهد، پس یک بخشنده بی‌حد و مرز باشید، این ذهنیت را داشته باشید که من هرگز دست خالی نخواهم بود، من همیشه چیزی برای ارائه خواهم داشت و ببینید که خداوند چطور آن مقدار کم را از شما می‌گیرد و به بسیار زیاد تبدیل می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمدرضا
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

خیلی پادکست تاثیر گذاری بود. واقعا ایمان به خداوند هر در بسته ای رو باز میکنه و اون وقته که معجزه اتفاق میفته!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۵ مگابایت