با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حافظه‌ی نامحدود

دانلود و خرید کتاب صوتی حافظه‌ی نامحدود

چگونه از استراتژی‌های یادگیری پیشرفته استفاده کنیم تا سریع‌تر یاد بگیریم، مطالب بیشتری را به خاطر سپرده و بیش از پیش بازدهی داشته باشیم

۳٫۳ از ۹ نظر
۳٫۳ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حافظه‌ی نامحدود  نوشته  کوین هورسلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی حافظه‌ی نامحدود

کتابچه صوتی حافظه‌ی نامحدود چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب حافظه‌ی نامحدوداثر کِوین هُورسلی است. هورسلی در این کتاب به ما می‌آموزد چگونه از استراتژی‌های یادگیری پیشرفته استفاده کنیم تا سریع‌تر یاد بگیریم، مطالب بیشتری را به خاطر بسپریم و بیش از پیش بازدهی داشته باشیم.

درباره کتاب حافظه‌ی نامحدود

حافظه چیزی است که ما انسان‌ها را موجوداتی منحصر به ‌فرد می‌کند، به طوریکه بدون حافظه هیچ درکی از وجودمان نخواهیم داشت. حافظه مکانی است که در آن نقش‌های خود را در زندگی ایفا می‌کنید، هر چیزی از رانندگی گرفته تا به یاد آوردن همسر و محیط کارتان، همه و همه به حافظه‌ی شما بستگی دارند.

آیا می‌دانید که شما به صورت بالقوه نامحدود هستید؟ آیا واقعاً می‌دانستید که توانایی شما تنها توسط تصورات‌تان محدود می‌شود؟ اگر می‌خواهید عازم سفری به ‌سوی بهبود آن شوید، ابتدا لازم است افکار پوسیده‌ی خود را دور بریزید. باید نظامی از باورها برای خود بسازید که با روش زندگی جدیدتان تطابق داشته‌باشد. باید اعتقاد عمیق پیدا کنید که می‌توانید یاد بگیرید چگونه حافظه‌ی بهتری داشته‌باشید.

وقتی چیز جدیدی می‌آموزید مغز شما تغییر می‌کند. بنابراین، وقتی تصمیم بگیرید که روی کارتان بیشتر تمرکز کنید، ذهنتان یاری‌تان خواهد کرد تا به این مقصود برسید. برقراری ارتباط بین افکار، روشی مفید برای ایجاد پیوندهای بیشتر ذهنی است. یادگیری تنها ایجاد ارتباط بین اطلاعات قدیمی و اطلاعات جدید است.

یک حافظه‌ی عالی تنها یک انتخاب است و حالا کتاب حافظه نامحدود، تمام ابزارهای لازم برای مهارت پیدا کردن در این حوزه از زندگی‌ را در اختیار دارید. خوشبختانه، با مسلط شدن به حافظه‌تان، به اعتمادبنفس خواهید رسید و از عهده حوزه‌های دیگر زندگی که نیاز به پیشرفت دارند هم برخواهید آمد.

شنیدن کتاب حافظه ناحدود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل حافظه نامحدود را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت