با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گردباد فروش

دانلود و خرید کتاب صوتی گردباد فروش

چگونه فروش‌های طوفانی را در کمترین زمان ممکن به راه اندازیم

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گردباد فروش  نوشته  مارک ویکتور  هانسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گردباد فروش

گردباد فروش نوشته مارک ویکتور هانسن کتابی است برای مدیران فروش و فروشنده‌ها که به آنها آموزش می‌دهد چگونه فروش‌های طوفانی را در کمترین زمان ممکن به راه بیاندازند. پس اگر فروش، حرفه و تخصص شماست؛ این کتاب برای شما نوشته شده است.

 درباره کتاب صوتی گردباد فروش

فروش یک حرفه‌ی جالب و فوق العاده است و این کتاب به شما کمک خواهد کرد که این کار را با اثربخشی بیشتری نسبت به گذشته انجام دهید.

هانسن می‌گوید گردباد فروش یک مفهوم ساده و بسیار قدرتمند است. تصور کنید که یک گردباد باشید؛ یک توده ی متحرک و مارپیچ از باد که قسمت فوقانی آن عظیم و قسمت تحتانی آن باریک است.

این گردباد، مشتریان بالقوه را به داخل خود می‌مکد و مشتریان خریدکرده را بیرون می‌دهد. گردباد فروش در واقع یک فرآیند است که طی آن مواد خام یعنی مشتریان بالقوه جذب شده و به مشتری بالفعل تبدیل می‌شوند. بر اساس فرآیند فروشی که شما برای تجارت خود تعریف کرده‌اید، هر مشتری یک مسیر مشخص را از بالا به پایینِ گردباد طی می‌کند. گردباد فروش، مسیری است که هر مشتری از نخستین برخورد تا خرید نهایی طی می‌کند.

قسمت فوقانی گردباد، مکانی است که مشتریان بالقوه و شرکت، شناخت دوجانبه ای از یکدیگر آغاز می‌کنند. مشتری می‌داند که شما و محصولتان وجود دارید و شما نیز با آنها و علایقشان آشنا می‌شوید.

 در کتاب هانسن با مسیر و فرایند ایجاد یک گردباد فروش آشنا خواهید شد و خودتان خواهید توانست یکی از آنها را به راه بیاندازید.

شنیدن کتاب صوتی گردباد فروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مدیران فروش و بازاریابی و فروشندگان و صاحبان کسب‌کار

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲٫۳ مگابایت