با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی خانواده موفق اثر مارک ویکتور  هانسن

دانلود و خرید کتاب صوتی خانواده موفق

دست‌یابی به شکوه و جلال خانوادگی بعد از موفقیت فردی

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خانواده موفق  نوشته  مارک ویکتور  هانسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خانواده موفق

کتاب صوتی خانواده موفق نوشته مارک ویکتور هانسن، نویسنده پرکار حوزه موفقیت برای خانواده‌ها است. او در این کتاب به نقش والدین و همسران در تحکیم بنیان‌های خانواده پرداخته است.

 شنیدن کتاب صوتی خانواده موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 شنیدن این کتاب بیش از همه برای پدرها، مادرها و همسران مفید است.

 بخشی از کتاب صوتی خانواده موفق

شما تأثیرات شگرفی بر خانواده به ویژه پسران و دختران خود دارید. با عشق و توجهی که نثار همسرتان می‌کنید، چگونگی عشق ورزیدن را به فرزندانتان تعلیم می‌دهید. چشمان کوچک آنها نظاره‌گر شماست، و دقیقاً از عملکرد شما الگوبرداری می‌کنند. رفتارهای شما به طور کامل در ذهن فرزندانتان نقش می‌بندد و نه تنها به عنوان یک کودک بلکه به عنوان یک فرد بزرگسال نیز از اعمال شما تقلید می‌کنند؛ حتی بدون اینکه در مورد خوب یا بد بودن رفتارهای شما بیاندیشند.

عشق ورزی به همسر و نحوه‌ی ابراز آن به نوعی راهنمای ناخودآگاه برای فرزندانتان است. همیشه به دنبال راه هایی باشید تا همسرتان را خوشحال کنید. قرارهای ملاقات خود را با او لغو نکنید. زمانی را به او اختصاص دهید و کاملاً به حرف هایش گوش کنید، و سعی نکنید که سریعاً به جواب برسید. فقط گوش کنید. قبل از هر چیز، او را درک کنید که همین مسئله برای او بسیار ارزشمند است. زمانی را به تک تک فرزندانتان اختصاص دهید و اجازه دهید توجه و علاقه ی شما را احساس کنند و به دفعات این کار را تکرار کنید.

به تحکیم روابط میان خود و همسرتان و نیز روابطی که با فرزندانتان دارید بپردازید. سعی کنید کارهایی انجام دهید که نشان دهنده‌ی عشق و علاقه‌ی شما به شریک زندگیی‌تان باشد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۹ مگابایت