با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
میثاق پنجم

دانلود و خرید کتاب صوتی میثاق پنجم

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی میثاق پنجم  نوشته  دون میگوئل روئیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی میثاق پنجم

دون میگوئل روئیز کتاب میثاق پنجم را در ادامه کتاب پرفروش چهارمیثاق نوشته است. چهار میثاق تا هشت سال پس از انتشارش، در لیست پر‌فروش‌ترین کتاب‌ها قرار داشت. چهار میثاق از باور‌های سرخپوستی دون میگوئل روئیز می‌آید و به نوعی ساده شده‌ی آموزه‌های سرخپوستان تولتِک است.

درباره کتاب صوتی میثاق پنجم

این کتاب قرار است باورهای شکل گرفته از کودکی را درون شما بشکند. این کتاب ورای هر دین و مذهبی در یافتن خود واقعی تان به شما کمک می‌کند. با عمل کردن به راهنمایی‌های این کتاب می‌توانید سنت‌های اشتباه شکل گرفته درونتان را بی هیچ ترسی کنار بگذارید و تحولی در خود ایجاد کنید.

دون میگوئل روئیز خود درباره‌ این کتاب گفته است: 

اصول موجود در کتاب چهار میثاق با قلب همه افراد، از جوان گرفته تا پیر، حرف می‌زند. اکنون زمان اهدای هدیه‌ای دیگر است. پنجمین میثاق در کتاب اول من نبود زیرا در آن زمان چهار میثاق اولیه برای چالش کافی بود. البته پنجمین میثاق از واژه‌ها شکل گرفته است اما مفهوم و نیت آن ورای واژه‌هاست.

 شنیدن کتاب میثاق پنجم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
علیرضا روزگار
۱۳۹۸/۱۱/۲۵

بسیار شیوا و متفاوت‌ خوانده شده کتابی عمیق برای درک و نگاه به زندگی از طریقت سرخپوستان 🌹 درک خاصی میخواد گوش دادن این کتاب . سپاس از راوی‌ بابت گویندگی متفاوت و جالب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱۰٫۲ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱۰٫۲ مگابایت