با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صد قانون شکست‌ناپذیر

دانلود و خرید کتاب صوتی صد قانون شکست‌ناپذیر

موفقیت در کسب‌و‌کار و زندگی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی صد قانون شکست‌ناپذیر  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی صد قانون شکست‌ناپذیر

کتابچه صوتی ۱۰۰ قانون شکست‌ناپذیر چکیده مهم‌ترین مطالب کتابی به همین نام از استاد حوزه موفقیت و کسب‌وکار، برایان تریسی است. تریسی در این کتاب از ۱۰۰ قانون برای موفقیت در زندگی و کسب‌وکار صحبت می‌کند.

درباره کتاب ۱۰۰ قانون شکست‌ناپذیر

موفقیت، در تجارت و زندگی، تماما قابل پیش‌بینی است. این امر هیچگاه رویدادی تصادفی و شانسی نبوده است. موفقیت همیشه نتیجه‌ی مستقیم تطابق با قوانین اثبات شده و اصولی است که آن را اداره می‌کند.

هرچه بیشتر بر اساس این اصول تفکر و تصمیم‌گیری‌های روزمره‌ی خود را قرار دهید، کارایی بیشتری خواهید داشت. آدم‌های بهتری را جذب خواهید کرد، محصولات و خدمات بیشتر و بهتری را تولید و عرضه خواهید کرد، هزینه‌ها را هوشمندانه‌تر کنترل خواهید کرد، رشد شما بیشتر قابل پیش‌بینی خواهد بود و گسترش خواهید یافت و سودتان را با ثبات بیشتری افزایش خواهید داد. این ایده‌ها کارآمد هستند. آن‌ها تقریبا همه جا، تحت هر موقعیتی در نظام‌های تجاری ما کارآمد هستند. هرچه بیشتری از آن‌ها استفاده کنید، بیشتر برایتان کارآمد خواهند بود. هر چه بیشتر زندگیتان را با این قوانین و اصول همسو کنید، خوشحال‌تر و موفق‌تر خواهید بود.

این قوانین همیشه همچون قوانین ریاضیات، مکانیک و برق وجود داشته‌اند. این قوانین با تاروپود هستی در تعامل هستند. آن‌ها نه مثبت و نه منفی هستند. این قوانین را افراد موفق بارها و بارها طی تاریخ کشف کرده‌اند. هرگاه افراد مطابق آن‌ها رفتار کردند، به کامیابی رسیدند. در سوی دیگر، هرگاه این قوانین نقض شدند، ترقی و پیشرفت کُند و یا متوقف شده است.

در مجموع، اگر به جای مسیرهای دیگر، مسیر زندگی و رفتاریتان را بر اساس ۱۰۰ قانون برایان تریسی پایه‌گذاری کنید به دستاوردهای بیشتری در زندگی شخصی و شغلی خودتان دست می‌یابید. این قوانین عبارتند از:

قوانین زندگی

قوانین موفقیت

قوانین تجارت

قوانین رهبری

قوانین پول

قوانین فروش

قوانین مذاکره

قوانین مدیریت زمان

شنیدن کتابچه ۱۰۰ قانون شکست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ناپذیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل ۱۰۰ قانون شکست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ناپذیر را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sfd
۱۳۹۸/۱۱/۰۴

من این کتاب رو توی کتابخونه خواندم کتاب کامل و خوبیه ولی این ظاهراً کامل نیست خوشحال میشم کاملش رو قرار بدین البته نه با قیمت نجومی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷٫۷ مگابایت