با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چشم انداز عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی چشم انداز عشق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چشم انداز عشق  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چشم انداز عشق

چشم انداز عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان‌زاده دربان یکی از مجموعه کتاب‌های عشق های رنگی رنگی است. چشم‌انداز عشق به مفهوم عشق در ارتباط انسانی و هوش و تمرکز آدمی می پردازد. عشق از نگاه بزرگان و نظریه‌پردازان از ویژگی‌های این مجموعه است.

درباره‌ کتاب چشم انداز عشق

چشم انداز عشق عبارت است از نگرشش وسیع با دیدگاه‌های بلند و ترسیمی آرمانی بلند‌مدت و دست یافتنی از ایده‌ال‌هایی واقعی برای تعیین خط‌مشی و چراغ روشن مسیر زندگی.

 رنگ زرد که معرف کتاب چشم‌انداز عشق است با چاکرای شبکه خورشیدی در ارتباط است، که این چاکرا با هوش و ادراک ما ارتباط دارد و توانایی ذهنی و تمرکز انسان را بیشتر می‌کند. این کتاب همراهی است برای درک بهتر موقعیت‌ها در ساخت آینده.

کتاب چشم انداز عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن این کتاب را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم:

گروه اول کسانی که با موقعیت عشق روبه‌رو شده‌اند و خود را در این دنیا تنها می‌بینند. چشم‌ انداز عشق با بررسی رویکردی جامع از نویسندگان و اندیشمندان به مقوله عشق، کمک می‌کند خواننده در میان هجوم احساساتش تنها نماند.

گروه دوم کسانی هستند که می‌خواهند از عشق بنویسند و نیازمند شناخت تجربیات مشترک انسانی هستند. عشق در شکل جامع و گسترده در این کتاب مرور شده‌ است و نویسنده تازه‌کار می‌تواند از دریای تجربیات پیشینیان بهره ببرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۶ مگابایت