با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهای میلیونرهای خودساخته

دانلود و خرید کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته

برای دستیابی به چیزی که تا حالا به دست نیاوردید، باید تبدیل به شخصی شوید که تا حالا نبودید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته

کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته نوشته برایان تریسی که با ترجمه فریبا سبزچمنی و با صدای مسعود تقی‌پور منتشر شده است به شنونده یاد می‌دهد برای داشتن چیزی که تا پیش از این نداشتی باید کسی شوی که پیشتر نبوده‌ای.

درباره کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته

نویسنده معتقد است ما در بهترین دوران تاریخ انسان زندگی می‌کنیم. در چند سال آینده افراد بیشتری، پول بیشتری نسبت به تمام تاریخ انسان به دست خواهند آورد. افراد بیشتری میلیونر می‌شوند. فقط کافی است قدم در راه موفقیت بگذارید و بایستید برای هدف‌هایتان. هر کسی می‌تواندمیلیونر باشد. از ۸ میلیون میلیونر آمریکایی تقربا تمامشان خودساخته هستند یعنی کارشان را از صفر شروع کرده‌اند. هرکسی فقط کافی است راه و روش آنان را یاد بگیرد تا بتواند به آن جایگاه برسد. برای میلیونر شدن هوش مهم نیست روشی که انتخاب می‌کنید مهم است. برایان تریسی سعی دارد در این کتاب مسیر این موفقیت را یاد بدهد. برای تبدیل به یک میلیونر باید به شخص دیگری تبدیل شوید انسان متفاوتی که تا پیش از این نبوده‌اید. هرچه بیشتر تغییر می‌کنید و اراده‌تان بیشتر می‌شود بیشتر از خودتان خوشتان می‌آید و عزت نفستان بیشتر می‌شود. مهارت‌های جدید یاد می‌گیرید و توانایی‌هایتان را افزایش می‌دهید. در حقیقت در راه میلیونر شدن شما در راه در زندگی شخصیتان ترفیع می‌گیرید.

شنیدن کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر تصمیم جدی دارید که انسان موفقی بشوید و خودتان را تغییر بدهید این کتاب می‌تواند بهترین راه برای رشد شخصیتان باشد.

درباره برایان تریسی نویسنده کتاب صوتی رازهای میلیونرهای خودساخته

«برایان تریسی» نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در ۵ ژانویه ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا و در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد.

برایان تریسی خیلی زود مجبور به ترک مدرسه شد تا به کارهای سخت و فیزیکی کم‌درآمد بپردازد. تا اینکه در دهه ۲۰ سالگی خود، سفرهایش به سرتاسر جهان را آغاز کرد. او با خودرواش از کانادا به آمریکا و سپس با کشتی به انگلیس رفت. فرانسه و اسپانیا و پس از آن آفریقا مقصدهای بعدی او بودند. تریسی مدتی در آفریقای جنوبی کار کرد و در رشته کاراته، کمربند سیاه گرفت. تریسی ۲ سال را در ژوهانسبورگ سپری کرد و سفرهایش را به سوی خاورمیانه و شرق آسیا ادامه داد.

تریسی در این سال‌ها با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!»

نخستین شغل پس از این سفرها، فروشندگی بود. تریسی درباره مهارت‌های فروش مطالعه و تحقیق کرد و در طول چندین سال کار جدی و مطالعه فرایندهای مرتبط با فروش، در چندین شرکت بزرگ، تجارب خود در زمینه‌های مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. او آموخته‌هایش را ساماندهی و یک ساختار مشاوره‌ای را بر اساس آن پایه‌ریزی کرد.

تریسی یکی از افراد موفق در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه نیروی انسانی است و شرکتی بین‌المللی به نام خودش را راه‌اندازی کرده است. برایان تریسی در کشورهای گوناگون و شرکت‌های مطرح جهان، برنامه‌های مشاوره‌ای و آموزشی برگزار می‌کند. کتاب‌های برایان تریسی، توسط ناشران متعددی به زبان فارسی ترجمه شده است و او را تبدیل به نویسنده‌ای شناخته‌شده در ایران کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲٫۸ مگابایت