دانلود کتاب صوتی گوش سپردن اثر جول استیون با صدای مهبد قناعت‌پیشه | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی گوش سپردن اثر جول استیون

دانلود و خرید کتاب صوتی گوش سپردن

با ایمان راه برید؛حرف های خدا به واقعیت تبدیل می‌شوند

۳٫۵ از ۸ نظر
۳٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گوش سپردن  نوشته  جول استیون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گوش سپردن

فایل صوتی گوش سپردن یکی از سخن‌رانی‌های مذهبی-انگیزشی جول اوستین، کشیش کلیسای بزرگ لیکوود و مربی‌انگیزشی پرطرفدار معاصر است. جول اوستین در این کتاب از شما می‌خواهد ایمان خود را تقویت کنید تا بتوانید صدای خداوند را در زندگی‌تان بشنوید.

جملاتی از کتاب صوتی گوش سپردان

خداوند کارهایی برا برای شما انجام می‌دهد که فراتر از انتظارات شماست. شاید هیچ نشانه‌ای از آن نبینید، ولی آماده باشید. وعده های خداوند در راه می‌باشند.

چیزهایی که ما می‌بینیم موقتی هستند. ولی وعده هایی که از خداوند می‌شنویم دائمی هستند. یه تفسیر هست که میگه چیزهایی که می‌بینیم قابل تغییر هستند، ولی اگر خدا اراده کند، یک دفعه همه چیز خوب می‌شود. شاید احساس کنید گیر کردید و اتفاق های خوب برای شما نمی‌افتد و رشد نمی‌کنید، ولی ایمان خودتان را حفظ کنید زیرا حرف آخر را خدا می‌زند. خداوند می‌فرماید طریق پارسایان، همچو طلوع سپیده‌دمان، نور آن هر دم فزونی می‌گیرد.

اگر گوش بسپارید، صدای خدا را می‌شنوید که می‌فرماید اتفاق های جدید، فرصت های جدید، روابط جدید در راه هستند. حرف خدا را باور کنید، درمان به سمت‌تان میاد، آزادی به سمت‌تان می یاد. چیزی که می‌شنوید، بر ان چیزی که می‌بینید غلبه می‌کنید.

کلمات شما قدرت آفریننده دارند. با صحبت کردن، ایمان‌تان را زنده می‌کنید. اگر می‎خواهید به رویاها‌یتان دست پیدا کنید، انها را بیان کنید. فقط به اعلام چیزی که از طرف خداوند شنیده‌اید ادامه دهید و در طول مسیر شکرگزار خدا باشید. با اعتماد به خدا، به وفور نعمت، وفور ترفیع، وفور خلاقیت و سرنوشت بزرگی که خدا برای شما خواسته مواجه خواهید شد.

حرفهای منفی بین شما و ان فراوانی که به شما تعلق داره فاصله می‌اندازد. نه تنها اعلام کنید خدا چه چیزی به شما وعده داده است، بلکه از خدا بابت چیزی که شنیده‌اید تشکر کنید.

سوال اصلی این است که جسارت این را دارید که چیزی که شنیده‌اید را با وجود اینکه شرایط نشان می‌دهد که امکان پذیر نیست؛ باور کنید؟

درباره جول اوستین

جول اسکات اوستین که در ماه مارس سال ۱۹۶۳ در هوستون تگزاس به دنیا آمد. او به خاطر شغل پدری خود، در سال ۱۹۹۹ در کلیسای لیکوود به‌عنوان کشیش انتخاب شد. جول همچنین به‌عنوان یک نویسنده و سخنران تلویزیونی فعالیت می‌کند. مردم او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. خطابه‌های تلویزیونی جول اوستین توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه و در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا دیده می‌شود. باید خاطرنشان ساخت کتاب‌های اوستین در رده پر فروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز هستند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

7831724
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

بهتر است گوش کنید

kiki
۱۴۰۰/۰۹/۰۴

عالی

redboooy
۱۳۹۹/۰۱/۲۵

چرا نمیتونم از شما خرید کنم. من فقط توی برنامه ی شما این مشکل رو دارم. از کتابراه و فیبیدو راحت خرید میکنم. لطفا رسیدگی کنید.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۸ مگابایت