با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خداوند فراتر از حد انتظار

دانلود و خرید کتاب صوتی خداوند فراتر از حد انتظار

خداوند برای ما فراوانی و وفور نعمت می‌خواهد

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خداوند فراتر از حد انتظار  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خداوند فراتر از حد انتظار

خداوند فراتر از حد انتظار یکی از سخن‌رانی‌های جول اسکات اوستین، کشیش کلیسای لیکوود، بزرگترین کلیسای پروتستان جهان است. او در این سخن‌رانی می خواهد به ما بگوید: خداوند برای ما فراوانی و وفور نعمت می‌خواهد. خداوند استاد شگفت‌زده کردن ماست و از راه‌هایی که فکرش را نمی‌کنیم، به سوی موفقیت هدایتمان می کند.

جملاتی از کتاب صوتی خداوند فراتر از حد انتظار

چیزی که خدا برای شما در نظر گرفته است، خیلی بزرگ‌تر، با‌ارزش‌تر و مهم‌تر از چیزی است که خودتان انتظارِ آن را دارید. همیشه خداوند فراتر از آن چیزی را که درخواست کردید؛ برای شما فراهم می‌کند و موقعیت‌هایی را جلو پایتان قرار می‌دهد که فکر آنرا هم نمی‌کردید و شما را به جایی رهنمود می‌کند که تصورش را نمی‌کردید.

شاید در شرایط سختی قرار گرفته‌اید ولی هیچ چیز جلودار خدا نیست. جهان در دستان خداوند است و اگر بخواهد شما را به جایی می‌رساند که فکر آنرا هم نمی‌کردید. اگر تصور میکنید که خدا برای شما معجزه نمی‌کند، فقط کافی است دور و برتان را ببینید، همین حالا وسط یک معجزه قرار دارید.

هیچ چیز جلوی اراده خدا را نمی‌گیرد و زمانیکه بخواهد از انتظارت شما بالاتر برود؛ فقط کمی بالاتر نمی‌رود، و به شما لطف کوچکی نمی‎کند؛ بلکه خیلی خیلی فراتر از تصور و انتظارت شما را فراهم می‌سازد.

ایمان داشته باشید، خدا همه مشکلات را برطرف می‌کند و به شما نعمت‌هایی می‌بخشد که از قبل هم قوی‌تر شوید. 

شنیدن کتاب صوتی خداوند فراتر از حد انتظار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

شنیدن سخن‌رانی‌های پر از انرژی مثبت و معنوی جول اوستین برای همه خوب است.

درباره جول اوستین

جول اسکات اوستین که در ماه مارس سال ۱۹۶۳ در هوستون تگزاس به دنیا آمد. او به خاطر شغل پدری خود، در سال ۱۹۹۹ در کلیسای لیکوود به‌عنوان کشیش انتخاب شد. جول همچنین به‌عنوان یک نویسنده و سخنران تلویزیونی فعالیت می‌کند. مردم او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. خطابه‌های تلویزیونی جول اوستین توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه و در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا دیده می‌شود. باید خاطرنشان ساخت کتاب‌های اوستین در رده پر فروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز هستند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳٫۹ مگابایت