با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
احساس رضایت

دانلود و خرید کتاب صوتی احساس رضایت

۳٫۶ از ۱۰ نظر
۳٫۶ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی احساس رضایت  نوشته  پریناز ایزدیار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی احساس رضایت

 کتاب احساس رضایت راهی برای رسیدن به احساس رضایت که احساسی درونی است را به ما نشان می‌دهد. بنیاد فرهنگ زندگی این کتاب را منتشر کرده و در اختیار علاقه مندان قرار داده است. 

درباره‌ی کتاب احساس رضایت

احساس رضایت برای شما به چه صورت معنا می‌شود؟ داشتن درآمد بالا؟ خریدن خانه‌ای در محله‌ای ثروتمند؟ خریدن ماشین‌های آخرین مدل؟ پاسخ دادن به تمام خواسته‌هایی که داریم و یا خریدن چیزهایی که فکر می‌کنیم به آنها نیاز داریم؟

به چند لحظه‌ی خاص در زندگی‌تان فکر کنید. مثلا وقتی که برای اولین بار فرزندتان را دیدید که بلند شده و راه می‌رود. یا زمانی که کنار دریا قدم می‌زنید و به کارهای عقب‌مانده، مسئولیتهایی که بر دوش‌تان هستند و... فکر نمی‌کنید و فقط از راه رفتن لذت می‌برید. آیا در این حال احساس رضایت ما بیشتر است یا اینکه در نگرانی مداومی باشیم که باید هرچیزی که در تلویزیون و خیابان تبلیغش را می‌بینیم، خریداری کنیم؟

چه چیزهایی باعث به وجود آمدن احساس نارضایتی در وجود ما می‌شود؟ چطور می‌توانیم احساس رضایت را در لحظه لحظه‌ی زندگی‌مان جای کنیم؟ آن هم بدون اینکه مدام بخواهیم به این فکر کنیم که به محض اینکه فلان کار را انجام بدهم یا به محض اینکه فلان چیز را بخرم، راضی خواهم شد.

کتاب احساس رضایت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب احساس رضایت برای تمام افرادی که این احساس لذت بخش درونی را در جایی از زندگی‌شان کم دارند، مناسب است. اگر شما هم از افرادی هستید که حاضرید هر کاری بکنید و هرچیزی بخرید تا احساس رضایت داشته باشید اما تا به حال احساس رضایت به سراغتان نیامده است، این کتاب را بخوانید. 

جملاتی از کتاب احساس رضایت

به محض اینکه کارم را تمام کنم، خیالم راحت می‌شود. به محض اینکه ازدواج کنم، احساس رضایت خواهم داشت. به محض اینکه طلاق بگیرم راضی خواهم بود. به محض اینکه پول کافی به دست آورم می‌توانم با فرزندانم وقت بگذرانم. به محض اینکه رئیس بهتر، کار بهتر، خانه‌ای بزرگتر و اتومبیلی نو داشته باشم...

به این ترتیب احساس رضایت، درست مانند جیوه از میان انگشتانمان می‌لغزد و فرو می‌ریزد. 

زمانی دیگر، جایی دیگر، شرایطی بهتر

به نظر می‌رسد عبارت به محض اینکه، می‌رود تا روی اسکناسها چاپ شود. «به محض اینکه» شیوه‌ی دردناکی برای زندگی کردن است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Nazanin_Rahmani_Fard
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

کتاب خیلی خوبی بود و با زیبایی و آرامش صدای خانم ایزدیار فوق العاده تر شد👍

کاربر ۱۸۷۵۲۲۳
۱۳۹۹/۰۲/۰۲

عالی بود

نارگل
۱۴۰۰/۰۱/۲۳

خوبه

آ سید مهدی
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

متن خوب ولی صدا بد و ناآشنا به نریشن... از بنیاد فرهنگ زندگی بعید بود همچین اشتباهی..

آزین
۱۴۰۰/۰۱/۰۷

کتاب عالیه اما کیفیت صدا خوب نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۵٫۳ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۵٫۳ مگابایت