با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت ایمان

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت ایمان

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت ایمان  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت ایمان

«قدرت ایمان» اثر جول اوستین به گوینده‌گی نازنین آذرسا است.

 در این کتاب جول اوستین بیان می‌کند که شما با داشتن ایمان قوی به این که به هر چیزی که در قبلتان هست خواهید رسید و رسیدن شما به رویاهایتان در کائنات فقط و فقط بستگی به درجه ایمان شما به رسیدن به خواسته‌هایتان دارد. 

در بخشی از این کتاب می‌شنویم:

«خانمی بود که برای مدت ۱۲ سال از بیماری خونریزی رنج می‌برد. به دکترهای زیادی مراجعه کرده بود و پول زیادی را صرف درمان بیماری‌اش کردهرکاری را می‌توانست انجام داد تا درمان شود اما تأثیری نداشت و هر روز بدتر می‌شدیک روز متوجه سروصدایی در شهر شده بود، متوجه شد که مسیح از آنجا می‌خواهد عبور کنداو داستان‌هایی از اینکه چگونه مسیح مرد معلول و مرد نابینا را شفا داده بود و بیماری جذام را درمان کرده بود، شنیده بودچیزی در درونش زنده شدبا خودش فکر کرد وقتی برای دیگران می‌تواند این کار را انجام دهد، پس برای من هم می‌تواند انجام دهداو می‌توانست ناامید شود، شکایت کند و بگوید زندگی منصفانه نیست، چرا این اتفاق افتاداما در عوض به خودش گفت که اگر بتوانم خودم را به مسیح برسانم و فقط گوشه ای از لباس‌اش را لمس کنم، حالم خوب می‌شودمشکل اینجا بود که جمعیت عظیمی دور مسیح جمع شده بودند. هزاران نفر دور او بودند و به نظر این کار غیرممکن  می‌رسید.خیلی‌ها ممکن بود ناامید شوند و بگویند قسمت من نیستاما این زن ناامید نشد. او تصمیم گرفت از این جمعیت عبور کند، ببخشید من باید رد شوم، عذر می‌خواهم من باید جلوتر روم، نمی‌خواهم بی ادبی کنم اما از سر راهم کنار برویدمردم به او نگاه می‌کردند و می‌گفتند مشکل این خانم چیست؟ او یک مأموریت داشت و خیلی مصمم بودمطمئنم که ضعیف بود چون سال‌های زیادی بود که خونریزی داشت. قدرت‌اش را نداشت اما هرطور بود راهش را در بین جمعیت باز کرد».

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۴ مگابایت