با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انقلاب صنعتی

دانلود و خرید کتاب صوتی انقلاب صنعتی

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی انقلاب صنعتی  نوشته  مهدی حقیقت‌خواه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی انقلاب صنعتی

بحث درباره انقلاب صنعتی گسترده و دامنه‌دار است و هنوز با وجود چند قرن از آغاز این انقلاب، همچنان به عنوان یکی از نقاط عطف در تاریخ بشر از آن یاد می‌شود و هنوز تاثیرات آن بر جوامع بشری دیده می‌شود. در کتاب «انقلاب صنعتی»، جیمز کوریک سعی می‌کند با شرح و بسط این انقلاب بزرگ، جنبه‌های مختلف شکل‌گیری و چگونگی آن از اواخر قرن هجدهم تا قرن نوزدهم میلادی را بررسی کند. انقلابی که تغییرات بزرگی در زمینه‌های کشاورزی، تولید، صنعت و حمل‌و‌نقل ایجاد کرد و از دل آن تکنولوژی‌های تازه‌ای در عرصه‌های مختلف سربرآورد. این تحولات بزرگ از کشور انگلستان آغاز شد و به تدریج به سراسر اروپا گسترش پیدا کرد و به دنبال آن کشورهای آمریکای شمالی و سپس تمامی‌ دنیا تحت تاثیر آن قرار گرفتند. انقلاب در عرصه صنعت و تکنولوژی تاثیرات بزرگی بر شرایط اقتصادی - اجتماعی جهان و حتی فرهنگ گذاشت و باعث شد تا دوره‌ای تازه از زندگی بشر روی زمین آغاز شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Hamed Olia
۱۳۹۸/۰۶/۱۲

کتاب مفیدی بود واسه آشنایی با انقلاب صنعتی. خیلی خوانش خوبی نداشت شدت صدا بالا پایین زیاد داشت. شخصا از فصول آخر کتاب استفاده زیادی نبردم. در کل جالب و مفید بود و حتما به دوستان توصیه میکنم. یا علی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۳٫۶ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۴ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۳٫۶ مگابایت