با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هیولای درونتو بیدار کن

دانلود و خرید کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن

۲٫۶ از ۸ نظر
۲٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن  نوشته  آنتونی رابینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن

از خواب بیدار شو و کنترل زندگی‌ات را بدست بگیر! اگر از شرایط امروزت خسته شدی و فکر می‌کنی که زندگی آنچه لیاقت تو هست را به تو نداده، باید بدانی که همه چیز دست خودت است. همه موفقیت‌هایی که می‌خواهی درون توست، کافی است بتوانی آنها را تبدیل به واقعیت کنی. در میکروکتاب صوتی «هیولای درونتو بیدار کن» می‌خوانیم که چطور با تسلط روی خودمان، می‌توانیم کنترل سرنوشت‌مان را بدست بگیریم و آن را به سمتی که می‌خواهیم هدایت کنیم. در این میکروکتاب ۱۸ راهکار یاد می‌گیریم که چطور هیولای درونمان را بیدار و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌هایمان استفاده کنیم. آنتونی رابینز، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از ۲۰ کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را بدست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۹۰۵۱۷۲
۱۳۹۹/۰۶/۲۴

کتاب بسیار تاثیر برانگیزی هست

مرضیه
۱۳۹۸/۰۳/۱۴

برخلاف‌ بقیه کتابهای آنتونی خیلی کسالت بار بود هیجانی برای تموم کردنش نداشتم تعداد جملات الهام بخشش کمتر از انگشتهای دست بود

Saeed Asad
۱۳۹۸/۰۳/۲۳

خیلی خواب آوره. همش مجبور میشم برگردم عقب و دوباره گوش کنم. فکر کنم به خاطر یکنواختی صدای گوینده کتاب هستش

بهاره دادرس
۱۳۹۸/۰۵/۲۳

خیلی راضی نبودم از روایتش صدای گوینده بسیار monoton و خسته کننده بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱٫۶ مگابایت