دانلود کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر اثر کریستین اچ. گودفروی با صدای محمد زحمتکش | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر اثر کریستین اچ. گودفروی

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر

۴٫۱ از ۹ نظر
۴٫۱ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر  نوشته  کریستین اچ. گودفروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر

کتاب گویای «قدرت کنترل ذهن » یا «چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟» اثری مشترک از دکتر روگر ویتوز و کریستین اچ. گودفروی است.

حتما تا کنون بارها به سبب اضطراب‌ دچار بیماری شک و تردید و حتی دردهای جسمانی شده‌اید. همه در این مواقه می‌کوشیم تا بتوانیم به آرامش و سکون برسیم، اما فشارها و استرس‌های روزمره ما را از لذت بردن باز می‌دارند. این عامل موجب می‌شود تا بر تفکرات خود تسلط و تمرکز نداشته باشیم و در برنامه‌ریزی زندگی و انسجام افکار درونی دچار مشکل شویم. در این کتاب نویسندگان به بررسی نحوه‌ی پرورش تسلط درونی انسان بر روی افکار خود پرداخته‌‌اند تا شما بتوانید با استفاده از راهکردهای مفید آن در ایجاد تعادل بنیادی و یافتن راه‌حل اساسی در کاهش فشار و اضطراب درونی خود بکوشید.

این کتاب اطلاعات مهمی درباره عملی کردن راه‌حل‌های مفید برای کنترل ذهن دارد. که می‌توانیم این نظریات را تمرین کرده و برای حل اختلالات روانی خود از آنها بهره بگیریم.

نظرات کاربران

سعید محمدی
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

ضمن عرض ادب و احترام خدمت تمامی عزیزانی که قبلا در مورد این کتاب نظر و ستاره مثبت دادن اما باید عرض کنم این کتاب از دسته کتابهای روانپزشکی هستش با این تفاوت که بدون دارو و تجهیزات خاصی قصد

- بیشتر
Aisa Mahutchi
۱۳۹۸/۰۱/۲۱

چقدر مفید بود

mohammad amin Besmel
۱۳۹۸/۰۱/۲۱

خیلی عالیه مرسی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳۱٫۹ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳۱٫۹ مگابایت