با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی سوران سرد اثر جواد افهمی

دانلود و خرید کتاب صوتی سوران سرد

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوران سرد  نوشته  جواد افهمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوران سرد

کتاب گویای «سوران سرد» جواد افهمی داستانی درباره جنگ ایران و عراق است و در کنار آن به دو جنگ دیگر هم می‌پردازد. جنگ انسان با طبیعت و جنگ انسان با نفس خود. این رمان روایتگر حال و روز سربازانی در ارتفاعات سربه‌فلک کشیده کردستان در منطقه‌ی غرب کشور است که در دو پایگاهِ در خطرِ سقوط، خدمت می‌کنند. یکی از دو پایگاه سقوط می‌کند و در دیگری هم جاسوس گروهک کومله پیدا می‌شود. پس از بیست سال یکی از سربازان این پایگاه وارد منطقه می‌شود و خاطراتی از روزهای سرد و سخت جنگ برایش تداعی می‌شود. افهمی در این رمان سختی جنگ را با سرمای استخوان‌سوز منطقه سوران با چیره‌دستی تمام درآمیخته است طوری که خواننده این سرمار را با گوشت و پوست خود احساس می‌کند. «سوران سرد» رمانی در ستایش ایمان و اراده است. اراده سربازانی که در برابر این همه خشونت و بی‌رحمی کمر خم نمی‌کنند و به نفسانیات خود لگام می‌زنند. جواد افهمی، نویسنده بجنوردی متولد ۱۳۴۳ است که با همین رمان بر سر زبان‌ها افتاد. او با رمان «ستاره‌های دب اصغر» کاندیدای جایزه جلال آل ‌احمد شد و رمان «خورشید بر شانه‌ راستشان می‌تابید» او برگزیده دومین دوره جایزه ادبی «هفت اقلیم» شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahbod
۱۳۹۸/۰۸/۲۸

یک شاهکارِ ماندگار.. پر از لحظاتِ هیجان انگیز و عاشقانه و عبرت آموز.. خوانش عالی.. موسیقی بی‌نظیر.. پیشنهاد میدم حتماً گوش کنید. ارزش وقت گذاشتن رو داره.. 💖

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۹ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۱۸٫۰ مگابایت
زمان۱۹ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۱۸٫۰ مگابایت