با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۵ تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب

دانلود و خرید کتاب صوتی ۵ تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۵ تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب  نوشته  مهدی عاقلیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۵ تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب

«۵ تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب» اثری از مهدی عاقلیان است. این کتاب به اثرات قانون جذب در زندگی خصوصا در زمینه جذب پول و ثروت می‌پردازد.

طرز تفکر شخصی مردم ثروتمند و به اصطلاح میلیونرها، یک شیوه فکری است که افراد موفق و دستاوردهای آن، او را از بقیه جمعیت جدا می‌کند.

ذهن ناخودآگاه شما بسیار قوی‌تر از ذهن خودآگاه شماست.

حقیقت این است که:

« اگر شما نمی‌دانید که چگونه به طرز فکر یک میلیونر برسید، شما در حال چرخیدن به دور خود هستید.»

کتاب ۵ تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب توسط مهدی عاقلیان برای افراد بی‌پولی که می‌خواهند ثروتمند شوند نوشته شده است.

طبق تحقیقات به عمل آمده متاسفانه بیش از ۹۰درصد افرادی که از قانون جذب پیروی می‌کنند به هیچ دستاوردی نمی‌رسند. بعضی از افراد نحوه استفاده از قانون جذب را نمی‌دانند و با تکرار یک خواسته انتظار جذب اون خواسته رو دارند. آن‌ها همیشه در حال جنگ برای بدست آوردن خواسته خود هستند.

این ۵ گام طلایی به شما کمک می‌کند تا به استقلال مالی برسید و هر مبلغ دلخواه رو جذب کنید. و به همه اهداف و آرزوهایتان برسید.

این کتاب گویا را با صدای نازنین آذرسا بشنوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
b
۱۳۹۷/۱۱/۲۶

مطالب مفید روانشناسی موفقیت تو این کتاب جمع شده ، زمان کتاب کم به نظر می رسه ولی به مباحثی که پرداخته تقریبا توضیح کامل داده شده.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۰٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۰٫۳ مگابایت