با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی با ظهور بازار کشورهای اسلامی (خلاصه کتاب)

دانلود و خرید کتاب صوتی بازاریابی با ظهور بازار کشورهای اسلامی (خلاصه کتاب)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بازاریابی با ظهور بازار کشورهای اسلامی (خلاصه کتاب)  نوشته  مارین مارینوو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بازاریابی با ظهور بازار کشورهای اسلامی (خلاصه کتاب)

کتاب گویای «بازاریابی با ظهور بازار کشورهای اسلامی» بازبینی هیجان انگیزی از فرصت‌ها، چالش‌ها و سنت‌های بازاریابی در کشورهای اسلامی است.

این کتاب اطلاعاتی غیر متعارف در مورد فرانشیز (بهره)، کانال های توزیع، شیوه‌های خرده فروشی، و مسائل مربوط به قیمت گذاری را شامل می‌شود. ویراستار کتاب، ماروین مارینوو و سایر نویسندگان، در مورد اینکه قوانین مسلمانان و هنجارهای فرهنگی آنان از ملت به ملت دیگر متفاوت است، بحث می کنند. بازاریابی در چنین محیطی مشکل است و شرکت‌های غربی باید چالش‌های قانونی، تفاوتهای فرهنگی و رسم‌های ناآشنا رقابت کنند.

این کتاب برای بازاریابان، دانشجویان و هر کسی که از چالش‌های ناشی از ظهور بازارهای کمتر شناخته شده لذت می‌برد، بسیار جالب و کمک کننده است.

بازاریابانی که می‌خواهند به مشتریان در حال ظهور این کشورها دست یابند، باید از این کتاب و اطلاعات پایه‌ای آن بهره ببرند تا بدانند باید توقع چه چیز را داشته باشند و از چه چیزهایی باید اجتناب نمایند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱٫۶ مگابایت